Iespējams, atsevišķos Gulbene - Balvi posmos būs nepieciešama virskārtas pārbūve 12

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka ceļš Gulbene-Balvi pārbaudēs konstatēto defektu dēļ vēl nav pieņemts ekspluatācijā.

Pagājušā gada rudenī VSIA “Latvijas valsts ceļi” “Dzirksteli” informēja, ka projekta “Valsts reģionālā autoceļa P35 Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) posma km 2,14.-12,68. pārbūve” kvalitātes novērtējuma pārbaudēs tika konstatēti defekti, kurus iespējams labot, tikai iestājoties būvniecībai atbilstošiem laika apstākļiem, tas ir, 2021.gada būvsezonā.

Interesējāmies, vai jau ir konkrētāk zināms, kad tiks laboti defekti un kādi konkrēti ir šie defekti. “Latvijas valsts ceļu” pārstāve Anna Kononova skaidro, ka patlaban jaunbūvētajā posmā nav redzami defekti, kas varētu radīt tūlītēju ietekmi uz satiksmi vai ceļa uzturēšanu. “Pasūtītāja galīgajās pārbaudēs testēšanas rezultāti liecināja, ka izbūvētās asfaltbetona virskārtas spēja pretoties deformācijām nav projektā prasītajā līmenī. Tas varētu veicināt rišu veidošanos karstā laikā pie intensīvas smagu kravu satiksmes. Paraugi tika ņemti nejauši izvēlētās vietās, un, lai spriestu par neatbilstības apmēru, ir nepieciešamas papildu pārbaudes un citu parametru izvērtējums, kas tiks veikts. Objekts nav nodots ekspluatācijā, un līdz papildu pārbaužu rezultātu izvērtēšanai sankcijas būvniekiem netiek piemērotas. Iespējams, ka atsevišķos posmos tam būs nepieciešama virskārtas pārbūve,” stāsta A.Kononova.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka šī ceļa pārbūvi no Gulbenes līdz Kazupei tika uzsākti 2018. gada rudenī. Būvdarbus posmā veica SIA 8 CBR, un to līgumcena - 7,66 miljoni eiro (ar PVN), no kuriem 85 procentus sedz ERAF.


Pievieno komentāru

Komentāri 12

Pēteris

8.CBR ir kādu objektu nodevuši ar pirmo reizi? Visur lasāms, ka tur pārbūvē, tur pielabo, tur atjauno...
Balvu ceļš, Rēzeknes ceļš u.t.t.

pirms mēneša, 2021.05.13 10:42

Indulis

Pēteri... Tieši tava palīdzība ir nepieciešama valsts autoceļu būvniecībā - piesakies darbā kādā no ceļu būves uzņēmumiem un valsts zinās savu varoni!

pirms mēneša, 2021.05.13 11:51

Pēteris Indulim

Ja par varoņiem, tad pagaidām tie mitinās 60 km uz ziemeļiem no Gulbenes. Katram ir jādara savs darbs. Skolotājiem, ceļiniekiem, policijai, prokuratūrai. Tev arī, Induli. Ja nejēdz, brauc prom un nebojā gaisu!

pirms mēneša, 2021.05.13 12:58

Indulis Pēterim

Nav jau Tevis būvēto ceļu pa kuriem varētu aizbraukt, jo ar muti ceļu grūti uzbūvēt... Bet noteikti ka vēl grūtāk ir audzējot sēžamvietu sēžot dīvānā un spaidot TV pulti aprunāt uzņēmumu 8CBR

pirms mēneša, 2021.05.13 18:14

Atbilde Indulim

Tur ir tik daudz priekšnieku un vietnieku un uzraugu. Paskaidrojat dumiem cilvēkiem, kāpēc darbu nevar paveikt kārtīgi? Kur problēma? Tehnoloģijā,pārvaldībā vai privātajiem ceļiem un pagalmiem.? Kaut kur tak ir vaina?

pirms mēneša, 2021.05.13 12:57

P

Vaina ir bikšu-krūšu kabatiņu apmēros un to piepildīšanas ilgstoši izstrādātajos nosacījumos.

pirms mēneša, 2021.05.13 13:01

Aija

Pareizi jau saki. Bet priekš kam mums ir KNAB? Nūja, bet ar spēļu zālēm nav labāk. Ja pieder tādiem augstiem kungiem,tad kurš gan likvidēs tādu zelta āderi.
Vienalga pretīgi,ja dzīvo uz nabagu rēķina. Man personīgi vienalga,vai tādas ir vai nav,vai alkohols veikalā ir vai nav, bet cilvēkiem ar vāju raksturu tā ir milzīga traģēdija.
Atceros gadījumu skolā. Piektās klases meitene nekādi negribēja mācīties. Kā gan skolotāji cīnījās!!! Sociālais darbinieks jautā,ko tu darīsi,kad nemācīsies? Datorā spēlēšu spēles un tā pelnīšu naudu. Tāda atbilde no 5 KL bērna.
Tā arī šajā situācijā. Neviens neko nekontrolē un ne par ko neatbild.

pirms mēneša, 2021.05.13 14:19

A.M.

Par jauniešiem precīzi teikts! Pienāk 10-12 meitenes(!) un jautā vai nevar iedod vienu cigu(!) uz trijām! Tā mēs ar to visatļautības kultu esam nonākuši pilnīgā pa--ļā. Drīz vispār nebūs, kas ceļus remontē, kas skolā strādā, kas kārtību uzpasē. Būs tikai 100 gudrās galviņas Rīgā...

pirms mēneša, 2021.05.13 14:40

Indulsonam

Uzkāpa tev uz važacīm, viedais smiltenieti? Stādāt vajag kārtīgi, ne apvainoties kā skuķim

pirms mēneša, 2021.05.13 20:38

Батя

Katrai kļūdai ir vārds un uzvārds. Cietumā vai kspsētā tādus. Ja, nemāk taisīt tad nav ko ņemties... pasaules klauni.

pirms mēneša, 2021.05.14 21:51

Eric Moore

Es esmu Ēriks Mūrs. Es dzīvoju LATVIJĀ un esmu vampīrs, kā arī vēršos pie cilvēka arī jebkurā brīdī, kad vēlos, esmu viens no visvairāk baidītajiem cilvēkiem savā valstī. Es kļūstu par vampīru, izmantojot sava drauga palīdzību, kurš mani iepazīstina ar vampīru meistaru, dodot man savu e-pastu. ja vēlaties kļūt par vampīru, lūdzu, sazinieties ar vampīru valstības pili uz viņu e-pasta adresi worldofvampir@hotmail.com

pirms mēneša, 2021.05.18 08:34

Vietējās ziņas