Iespējams Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras darbinieku streiks 2

Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūras darbinieki pieprasa lielākas algas. Vakar Saeimas Sociālās drošības apakškomisijas dienas kārtībā bija jautājums par iespējamo aģentūras darbinieku streiku. Par to informē apakškomisijas priekšsēdētāja Aija Barča.

"Ņemot vērā, ka aģentūrā strādā vairāk nekā 1000 darbinieku un tās pakalpojumus izmanto gandrīz katra Latvijas ģimene, darbinieku streiks var atstāt nopietnas sekas," norāda A.Barča.


Savukārt deputātus interesē, vai un kā konkrēti streiks var ietekmēt pensiju un pabalstu saņemšanu, un kāda ir iespēja nodrošināt aģentūras darbinieku algu pieaugumu, lai streiks tomēr nenotiktu.

 

Aģentūras Gulbenes nodaļas vadītāja Ērika Andževa "Dzirkstelei" apstiprina, ka ir iespējams aģentūras darbinieku streiks.

 

"Aģentūras Gulbenes nodaļa sīkāk par šo jautājumu nav runājusi, bet mēs uzskatām, ka lielāku atalgojumu par savu veikto darbu mēs esam pelnījuši arī bez streika. Vēl arī skaidri nav zināms, kad notiks šis streiks. Katrā ziņā mūsu nodaļa streikā nepiedalīsies, bet mēs to atbalstām un sekosim, protams, līdzi notikumiem," saka Ē.Andževa.

 

Vakardienas komisijas sēdē tika uzklausīti par nozari atbildīgās Labklājības ministrijas, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, kā arī nozares arodbiedrības pārstāvju viedokļus un iespējamos risinājumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

www

vipsār riebjās visi streiko visiem trūkst ko darīt tiemkam ir minimāla'mēnešalga, un bērnu māmiņas arī bija pie ar vieim bērniņiem saeimas un ko tas deva- neko ?

pirms 12 gadiem, 2008.11.06 08:04

Vietējās ziņas