Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iespējams ziedot Zolitūdes traģēdijā bojā gājušo un cietušo iekšlietu nozares darbinieku atbalstam

Starp Zolitūdes lielveikalā Rīgā notikušās traģēdijas upuriem ir arī trīs ugunsdzēsēji glābēji un Iekšlietu ministrijas Informācijas centra darbiniece. Savukārt starp cietušajiem ir 12 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki.

"Iekšlietu ministrija, atsaucoties uz iedzīvotāju vēlmi ziedot līdzekļus 21.novembrī Zolitūdes lielveikalā notikušās traģēdijas upuriem – iekšlietu nozares darbiniekiem, informē par iespēju ziedojumus pārskaitīt uz Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības(LIDA) ziedojumu kontu Swedbankā: LV20HABA0551030396547; Reģ. Nr. 50008164341.Ziedojuma mērķī jānorāda: Zolitūdes traģēdija; personas vārds un uzvārds, kurai šis ziedojums ir domāts. Ja nezināt personas vārdu, kurai vēlaties ziedot, tad mērķī norādiet: Zolitūdes traģēdijas upuriem, iekšlietu nozares darbiniekiem. Iekšlietu ministrija izsaka visdziļāko līdzjūtību visu nelaimes gadījumā bojā gājušo tuviniekiem, kolēģiem un draugiem," informē Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja Gunta Skrebele.

LIDA Rekvizīti: 
Reģ. Nr. 50008164341
Juridiskā adrese: Gaujas ielā 15-6, Vangaži, Inčukalna nov., LV-2136
Faktiskā adrese: Gaujas ielā 18/18, Vangaži, Inčukalna nov., LV-2136
Mob. tālr.: (+371) 22301434 (TELE2)
E-pasts: lidarodbiedriba@lidarodbiedriba.lv
Saite: www.lidarodbiedriba.lv

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas