Ievēl Gulbenes Olimpiskā centra valdi 4

Gulbenes novada domes izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē deputāti lēma par nodibinājuma “Gulbenes Olimpiskais centrs” valdes ievēlēšanu.


Deputāts Andris Apinītis kā Gulbenes novada domes deputātu darboties šajā valdē izvirzīja Zinti Mezīti, norādot, ka viņš ir ilggadējs novada sportists, vietējais cilvēks. Valdē vēl darbosies Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors Māris Čakars un sportists Daumants Dreiškens, kurš esot devis savu piekrišanu darboties valdē.


Komitejas sēdē deputāti arī lēma par šī nodibinājuma darbības mērķu noteikšanu un statūtu apstiprināšanu. Kā nodibinājuma darbības mērķi minēti, piemēram, risināt jautājumus jaunatnes sporta attīstībā un mācību treniņa procesa pilnveidošanā, sekmējot bērnu un jauniešu fiziskās sagatavotības attīstību, radīt iespēju jauniešiem pilnveidot savu talantu, sekmēt jaunatnes iesaistīšanos sportā, organizēt Olimpiskās dienas, nodrošināt un veicināt sportistu dalību Latvijas izlases sacensībās, Eiropas un Pasaules jaunatnes sacensībās un Olimpiskajās spēlēs, piesaistīt finanšu līdzekļus no juridiskām un fiziskām personām, veicināt sadarbību ar citām pašvaldībām un citi.


Lēmuma projekts tiek virzīts tālākai apstiprināšanai novada domes sēdē.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Janīna

Direktoram vēl viena naudīga rotaļlieta. Kas tālāk? Likvidēs, piemēram, orientēšanos vai futbolu(viņam abi kā skabarga ķermenī) un to vietā izveidos Vispasaules biatlona olimpiešu sagatavošanas centru. Urā! Mēs tik balsojam un aplaudējam. Kāds ir sausais atlikums? Nulle!

pirms 6 gadiem, 2014.11.26 12:30

pele

Tie ir tukši vārdi, uzņēmējiem naudas ir tik cik ir, vēl viens slogs nodokļu maksātājiem.

pirms 6 gadiem, 2014.11.28 09:51

Vietējās ziņas