Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Igauņu dienas - jau otro reizi

Sestdiena Veclaicenē atzīmēs jau otro Igauņu dienu.

 

Veclaicenes pagastā ir dzīvo salīdzinoši daudz igauņu tautības cilvēku, tādēļ ir svarīgi, lai viņiem būtu pašiem savi svētki.

 

„Igauņu diena Veclaicenē sāksies pulksten 18.00 ar piemiņas brīdi pie Igauņu nezināmā kareivja kapa, kur piedalīsies pašvaldību pārstāvji, pagasta iedzīvotāji un viesi no Igaunijas un Brāļu kapu komitejas Alūksnes nodaļas vadītājs Uldis Veldre," stāsta Veclaicenes tautas nama vadītāja Maija Rozīte.

 

Pēc piemiņas brīža pie pagasta padomes ēkas paredzēts stādīt kokus.

 

Pulksten 19.00 Veclaicenes estrādē svētku koncerts piedalīsies gan pašmāju amatiermākslas kolektīvi, gan Cesvaines deju grupa, gan viesi no Igaunijas Republikas - Misso, Veru, Hanjas, Puiges pašdarbnieki.

 

„Aplūkojama būs arī žurnālista fotoizstāde, kur būs dažādas ar Igauniju saistītas bildes. Varēs iepazīties arī ar tulku no Igaunijas, kas grāmatas tulko no latviešu uz igauņu valodu," stāsta M.Rozīte.

 

Koncerta starplaikos varēs iegādāties dažādu produkciju no Igaunijas un Latvijas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas