Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ikviens ir aicināts veidot gulbjus 1

Akcijā “100 gulbji Latvijas simtgadei” tiek aicināti piedalīties ikviens - fiziskas, juridiskas personas, personu un interesentu grupas. Par to informē novada dome.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka uz Latvijas simtgadi Gulbenes novadā varētu tikt izveidoti un izvietoti 100 gulbji. Proti, novada simbols gulbis tiek iedzīvināts vides objektā.


Akcija tiek rīkota Gulbenes novada simbola “gulbja” iedzīvināšanu vides objektā. Katrs akcijas dalībnieks var iesniegt vienu vai vairākus piedāvājumus. Akcija norises laiks būs no 2014. līdz 2018.gadam. Darba skices un detalizētu tā īstenošanas aprakstu varēs iesniegt līdz katra gada 4.maijam, tad plānoto darbu realizēt līdz 18.novembrim. Akcijā iesniegtie darbi, darba ideju un vides objekta uzstādīšanas vieta tiek saskaņota ar komisiju.


Vides objekta gulbja darba oriģināls, minot autora vārdu, uzvārdu vai juridiskas personas nosaukumu, paliek īpašumā akcijas dalībniekam un tiek uzstādīts publiskā telpā. Nosacījums ir tāds, ka simbolam gulbim kā vides objektam jābūt vienā dimensijā ne mazākam kā 1 metru. Tas var tikt izgatavots no jebkādiem materiāliem, kas piemēroti āra telpai un klimatiskajiem apstākļiem, ar ilglaicīgumu vismaz 10 gadi. Vides objekts būs jāuzstāda tikai mūsu novada teritorijā un tam jābūt publiski pieejamam.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas