Ikviens var sarūpēt pārtikas paku

"Domāju, ka daudzi cilvēki labprāt saziedotu pārtikas preces. Vai tad mēs, tauta, esam devīga tikai speciālās akciju dienās. Gabals jau nenokritīs, ja atsauksimies arī ikdienā," tā "Dzirksteles" interneta portālā mudina ierakstītais komentārs. Kāds cits jautā, kur vērsties ar sarūpēto pārtikas paku.

Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes nodaļas izpilddirektors Sīmanis Homčenko informē, ka labvēlis paša sarūpēto pārtikas paku var atnest uz Sarkanā Krusta nodaļu vai arī uz Gulbenes Sociālās aprūpes nodaļu.

 

"Mēs kopā ar Sociālās nodaļas speciālistiem izlemsim, kurai daudzbērnu ģimenei vai maznodrošinātajām personām palīdzība konkrētajā brīdī ir visvairāk vajadzīga. Sarkanais Krusts ir gatavs paku aizvest," saka S.Homčenko.

 

Arī labvēlis pats, zinot kādu maznodrošinātu personu vai daudzbērnu ģimeni, var šo paku nogādāt. Var to darīt, iepriekš sazinoties ar Sarkanā Krusta Gulbenes nodaļas vai Sociālā dienesta speciālistiem.

 

"Līdz šim gan nav bijis tā, ka uzņēmējs vai kāds cits labas gribas cilvēks būtu atnesis paša sarūpētu pārtikas paku, bet ikviens ir gaidīts. Ne jau vienmēr ir jāgaida, kad notiks konkrēta ziedojumu akcija," piebilst S.Homčenko.

 

Uz Sarkanā Krusta Gulbenes nodaļas apģērbu un apavu apmaiņas punktu var nest arī lietotu apģērbu un apavus, jo arī šogad Sarkanā Krusta darbinieki zālē iecerējuši izvietot šīs preces un aicināt pēc tām daudzbērnu ģimenes un maznodrošinātās personas, lai tās izvēlētos sev nepieciešamo.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas