Informācija par mamogrāfu ir nekorekta 2

Valsts vides dienesta Radiācijas drošības centrs ir pārbaudījis 48 mamogrāfijas iekārtas 30 ārstniecības iestādēs, konstatējot četru neatbilstību tehniskajām prasībām.

Radiācijas drošības centra pārbaudēs neatbilstošas iekārtas konstatētas arī SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”. Tā vēsta ziņu aģentūra “Leta”.

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” izpilddirektore Marika Jermaševiča “Dzirkstelei” skaidro:

“Diemžēl publiski izskanējusī informācija nav korekta  attiecībā uz mamogrāfijas iekārtu Balvos. Balvu un Gulbenes slimnīca nav piedalījusies atlases procedūrā uz valsts apmaksātiem mamogrāfijas izmeklējumiem, jo iekārta neatbilda jaunajām tehniskajām prasībām, kuras bija jāievēro no 2019.gada. Kopš 2018.gada 1.janvāra šis valsts apmaksātais pakalpojums Balvu slimnīcā netiek sniegts, bet Gulbenē nekad nav ticis sniegts. Tā paša gada otrajā pusē mamogrāfijas iekārta ir noņemta no aktīvās darbības - nolikta glabāšanā, lai izlemtu par tālāko rīcību. Valsts apmaksātus mamogrāfijas izmeklējumus gan Balvu, gan Gulbenes novadu iedzīvotājiem nodrošina mobilais mamogrāfs, ko nodrošina SIA “Dziedniecība”."

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ance

Un cik ir korekti no pagājušā gada marta mēneša gaidīt no mammogrāfa busiņa zvanu un nesagaidīt? Nepierakstīja vairākas reizes, teica garas rindas. Bezgalīgi gaidīju un nesagaidīju. Ginekoloģe teica, brauc uz Madonu,tur nekas nav jāgaida. Tagad martā vēl es nebūtu tikusi. Tāds piedzīvojums. Un vēl saka ka sievietes nedomā par veselību.

pirms gada, 2019.02.06 15:22

Vienkārši sieviete

protams, uz Madonu, jo Gulbenē busiņu nesagaidīt- zvanot pa vienu telefona numuru atbilde ir, ka uz gulbeni vairs nebraucam, pārāk tālu, uz otru-viapār nebraucam, uz trešo- kaut ko pasolīja, bet beigās, ka tomēr nebrauc. Madonā bez jaebkāda pieraksta un rindas tajā pašā dienā ātri viss OK. Biju patīkami pārseigta!!! Paldies Madons slimnīcai!!! Kam tā Gulbenes Balvu apvienība vajadzīga, ja nekas nav pieejams

pirms gada, 2019.02.10 20:43

Vietējās ziņas