Informē par lielākajiem pasākumiem

Tāpat kā citus gadus arī šogad Gulbenes novadā tiek plānoti vairāki lieli pasākumi.

Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vecākā konsultante Edīte Siļķēna deputātus informēja, ka bez Ģimenes nedēļas svētkiem, kuri notiks maijā, ir paredzēti vēl vairāki citi pasākumi.


1.jūnijā Starptautiskajā Bērnu aizsardzības dienā Gulbenē tiks rīkoti visa novada svētki mazajiem bērniem, kuri notiks stadionā. "Arī pērn šie svētki notika pilsētā. Vienmēr gan nav tā, ka šie svētki notiek tikai pilsētā. Parasti pirmsskolas izglītības iestādes izlozē, kura nākamajā gadā organizēs šos svētkus. Sanāca tā, ka šogad atkal svētki būs Gulbenē," skaidroja E.Siļķēna.


Nākamajā dienā, 2.jūnijā, būs lieli viesu uzņemšanas svētki "Latvju bērni danci veda", kad tautisko deju kolektīvi no 1. līdz 12.klasei, no dažādām Latvijas vietām, sabrauks kopā un visu dienu dejos.


Liels pasākums ir Novada svētki, kuri šogad jūlijā notiks Stāmerienā. E.Siļķēna lielos vilcienos deputātiem klāstīja, ka darbība notiks ap ezeru, kur sevi rādīs pagastu pašdarbības un amatiermākslas kolektīvi, sevi prezentēs iestādes un uzņēmēji, amatnieki, mājražotāji un visi aktīvie cilvēki. No katra pagasta tiks piesaistīta tehnikas vienību izstāde, ugunsdzēsēju paraugdemontsrējumi, kā arī notiks senioru un bērnu aktivitātes. Ir paredzēts arī gājiens - brauciens, kur savukārt sevi varēs prezentēt katrs pagasts. Svētku noslēgumā uzstāsies viesmākslinieki deju grupa "Dzirnas" ar uzvedumu "Pasaules radīšana". Vakarā būs skatāma uguns mistērija, kad ezerā laidīs uguns skulptūru. Svētkus noslēgs balle līdz rītam.


Jūlija beigās kā vienmēr būs Pilsētas svētki, kuru gaitā dažādi pasākumi norisināsies vairākas dienas. Augustā sākumā ir ieplānoti novada Senioru svētki Beļavā, bet 10.augustā - putnu pašvaldību salidojums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas