Informē par partiju nostāju Autoceļu fonda atjaunošanā 2

Lai aicinātu Latvijas iedzīvotājus atbalstīt Autoceļu fonda atjaunošanu, kas garantētu atbilstošu un prognozējamu finansējumu autoceļu būvei un remontiem, četras sabiedriskas organizācijas - biedrība “Latvijas Ceļu būvētājs”, Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija un Latvijas Motoklubu asociācija - 16.septembrī uzsāk kampaņas noslēdzošo posmu, kurā iepazīstinās iedzīvotājus visā Latvijā ar to, kuras partijas ir PAR labiem ceļiem un kuras - PRET.

"Šodien, 17.septembrī, viena mobilās reklāmas piekabe ar plakātu no pulksten 17:00 līdz 18:00 atradīsies Gulbenē, pilsētas teritorijā, lai informētu pilsētas iedzīvotājus par partiju nostāju un palīdzētu izdarīt izvēli vēlēšanās," informē  „Latvijas Ceļu būvētājs” pārstāvis Zigmārs Brunavs.

Viņš stāsta, ka jau pavasarī visi vadošie politiskie spēki tika aicināti parakstīt vienošanos, kurā apņemas, ka pēc 12. Saeimas vēlēšanām, pieņemot 2015.gada valsts budžetu, tiks atjaunots Autoceļu fonds vai Saeimas apstiprināta, Finanšu ministrijai saistoša vidēja termiņa investīciju programma ceļu uzturēšanai, grozot likuma “Par autoceļiem” 12. panta ceturto daļu un izslēdzot no tās vārdus “ja gadskārtējā valsts budžeta likumā nav noteikts citādi”.

"Vienošanos PAR fonda atjaunošanu parakstīja partija „Latvijas Attīstībai”, „Zaļo un Zemnieku savienība”, sociāldemokrātiskā partija „Saskaņa”, „Latvijas Reģionu apvienība”, kā arī partijas „Vienoti Latvijai”, „No sirds Latvijai” un „Vienotība”. Fonda atjaunošanu neatbalsta Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija un „Visu Latvijai!"—TB/LNNK," norāda Z.Brunavs.

Vienošanās iniciatīvu sabiedriskās organizācijas izvirzīja, lai novērstu ceļu lietotāju samaksāto nodokļu necaurskatāmu izlietošanu ar autoceļiem nesaistītiem mērķiem. Organizācijas arī sekos līdzi tam, kā partiju apņemšanās tiek īstenota pēc vēlēšanām.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ussr

kādus tik ..autus pirms vēlēšanām neizdomā

pirms 6 gadiem, 2014.09.17 20:13

Vietējās ziņas