Ingrīda Circene: “Mediķiem jābūt sasniedzamiem vienmēr!” 5

Tikai apmēram 30 cilvēki, lielākoties seniori, vakar bija atnākuši uz Gulbenes kultūras centru, lai satiktu veselības ministri Ingrīdu Circeni. Daudzi nemaz nezināja par sapulcēšanās laiku, kuru ministre mainīja gandrīz vai pēdējā brīdī. It kā vainīga juzdamās, viņa visu tikšanās laiku uz jautājumiem atbildēja, kājās stāvot, teikdama, ka tas nav nekas grūts. "Joprojām no rītiem noskrienu septiņus kilometrus," sacīja I.Circene. Gulbenieši maz jautāja ministrei, it kā uz tikšanos būtu atnākuši pieklājības dēļ. Galvenā jautātāja savu lasītāju vārdā bija "Dzirkstele".

Ministre godīgi atzina, ka ārstēšanās slimnīcā, kas pacientam izmaksā mazliet vairāk nekā 9 latus diennaktī, vidusmēra Latvijas iedzīvotājam ir katastrofāli dārga. Prakse rāda, ka cilvēks var samaksāt par vienu līdz trim dienām slimnīcā. Tāpēc ministrijas politika ir papildus finansiāli atbalstīt valsts apmaksāto dienas stacionāru un ambulatoros pakalpojumus.

 

(Vairāk lasiet 9.augusta "Dzirkstelē")

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Lotārs

Varu apgalvot, ka Gulbene nav dakteri, bet slakteri, un minisre tur ne ko nepalīdzēs, kamēr būs tik katastrofāli mediķi (ātrajā palīdzībā).

pirms 8 gadiem, 2012.08.11 12:37

345 Doc

kapēc nebija redzami Gulbenes slimnīcas katastrofas galvenie ''varoņi'' stepanovos un jacēvīča, ka tik negatavojas nākamajām pašvaldību vēlēšanām?

pirms 8 gadiem, 2012.08.10 13:23

urbis-doks

Nu tak cilvēk, lasi- foto nav redzams neviens no pašvaldības! Man nevajag citātus, tos es pats māku izlasīt!

pirms 8 gadiem, 2012.08.10 13:03

DOKS-URBIM

Citāts no delfiem: " Trešdien veselības ministre Ingrīda Circene (V) darba vizītē apmeklēs Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienību, portālu "Delfi" informēja ministrijā.
Ministre tiksies arī ar Balvu un Gulbenes pašvaldību vadītājiem un iedzīvotājiem. Vizītes ietvaros veselības ministrei paredzēta arī tikšanās ar Balvu novada sociālā servisa darbiniekiem, kā arī Gulbenes novada pensionāriem.
Vizītes laikā ministre plāno iepazīties ar veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības nodrošināšanas jautājumiem reģionā, kā arī slimnīcas darbu apvienībā."

pirms 8 gadiem, 2012.08.10 11:20

urbis

Nav skaidrs , skatot foto, pie kā ir atbraukusi Circene, ? Vai pie Vānes pārstāvētā kantora vai pie Gulbenes iedzīvotājiem? Nekur foto nav redzams neviens pašvaldības pārstāvis, kaut arī pašvaldībai būtu jārūpējas par medicīnisko pakalpojumu pieejamību tās teritorijā! Circenei ne tikai kājās stāvot būtu jāuzklausa tauta, bet stāvot uz ceļiem, lai tauta uz tikšanos neatnāk ar sūdu dakšām plecos!

pirms 8 gadiem, 2012.08.10 10:37

Vietējās ziņas