Inguna Sudraba gulbeniešus aicina iesaistīties tautas kustībā 14

Pagājušajā nedēļā aptuveni piecdesmit Gulbenes novada un pilsētas seniori bija ieradušies uz tikšanos tautas kustības ”No sirds Latvijai” dibinātāju novadnieci Ingunu Sudrabu un šīs kustības koordinācijas padomes priekšsēdētāju bijušo Satversmes tiesas priekšsēdētāju Gunāru Kūtri.

Tā kā pats pasākums ticis organizēts ļoti īsā laikā, arī viesi bija ārkārtīgi steidzīgi. Izturējuši pusotru stundu ilgo tikšanos un saņēmuši stāmereniešu Marijas un Viļa Kļaviņu cepto spēka maizi, viņi steidzīgi devās projām.

Viens otrs seniors gan mēģināja pēc oficiālās daļas parunāties ar ciemiņiem, bet tas tā arī neizdevās. Tiesa, gan I.Sudrabai, gan G.Kūtrim nācās uzklausīt ne tikai senioru jautājumus un izturības vēlējumus, bet arī skarbu kritiku, kas liecināja par to, ka cilvēki vispārīgiem solījumiem vairs netic.

Viesu vispārīgais redzējums tomēr nespēja seniorus pārliecināt, tāpēc viņi uzdeva tiešus jautājumus, piemēram, par sliktās kvalitātes celtniecības materiāliem, par to, vai tikšanās uzskatāma par pirmsvēlēšanu aģitāciju. I.Sudrabai tika aizrādīts, ka viņa nav informēta, kas notiek Gulbenē un tamlīdzīgi.


I.Sudrabas un viņas domubiedru veidotā tautas kustība šobrīd apvienojusi jau 600 cilvēku. Pēc nozaru principa ir izveidotas 13 darba grupas, kas regulāri sanāk kopā, lai dalītos ar savām idejām un pieredzi, kā arī strādātu pie rīcības programmas izveides. Latvijā tiek veidotas arī atbalsta grupas reģionos un novados. Lai gan I.Sudraba augstāk par visu vērtē katra cilvēka personīgo atbildību, tomēr tiks veidota arī partija, jo šobrīd juridiski nav citas iespējas, kā realizēt mērķus un idejas dzīvē.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

jjjjj

Jau bija..... Tagad šeit gaismu nesīs :D

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 07:37

ha

Sāks no nomaļākām vietām,jo domā ,ka te lohatroni---manuprāt ---lielāki,kam var makaronus uz ausīm karināt---negodīga sieviete priekš kārtības vešanas---manuprāt!!!!Gana jau!!!!

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 09:22

I

inguna ''gaismas'' neseja atradusies, galvenais tikt pie siles

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 11:06

cik striecoša iedomība pret potenciālajiem Vēlētājiem Gulbenē, sudrabai ar kūtri ir vieta vēstures mēslainē

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 12:37

es

personīgi viņu ienīstu un ir pamats tam!nekad ,ne pie kādiem apstākļiem nebalsotu par šo!!!!!

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 13:16

Avots

Ja Tu kādu ienīsti, tad sāc vispirms ar savu sakārtošanu. Ir ko darīt!

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 05:00

nu

šaubos gan ,ka politiķi še lasa.

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 18:02

Avots

Paldies Ingunai par to, ko viņa ir uzņēmusies! Viņa vienīgā no visiem pasākumā klātesošajiem un tiem, kuru tur nebija, to ir uzdrīkstējusies! Nedomāju, ka laiks un enerģija veltīgi jāšķiež ar jautājumiem par celtniecības materiāliem vai tamlīdzīgām lietām. Kopā vajadzētu padomāt arī to, ko mēs katrs varam darīt, lai sakārtotu savu valsti un veidotu tādas savstarpējās attiecības, kas balstītos uz sapratni, cieņu, atbalstu, pretimnākšanu... Ārī žurnālistu uzdevums būtu censties sabiedrību saliedēt, jo akmeņus mētāt protam visi, bet karu taču nevēlas neviens.
Jāpadomā, ko labu katrs varētu darīt gan sev, gan arī otram. Vai katrs esam izlīguši ar saviem tuviniekiem? Cik daudz gaišu vārdu, domu esam otram vēlējuši? Ar katru pašu no mums sākas valsts un atbildība par to.

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 05:43

un

cik uz šī s kundzes sirdsapziņas ir noklusēto lietu???????????

pirms 7 gadiem, 2014.04.12 10:22

Piļņikovs

sudrabai tāpat , kā prezidentam bērziņam ir jāuzrāda izziņa par savas garīgās veselības stāvokli, jo citādāk mēs vēl viņu ievēlēsim, bet šai būs jaarstējas visu sasaukumu Tvaika ielā, par nodokļu maksātāju naudu.

pirms 7 gadiem, 2014.04.11 12:57

Vietējās ziņas