Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Inkubatora izveide atkarīga no iniciatīvas

Aizpildot anketu, Gulbenes novada iedzīvotāji un uzņēmēji tiek aicināti izteikt viedokli par uzņēmējdarbību un atbalstīt biznesa inkubatora izveidi.

Gulbenes novada dome ir izrādījusi iniciatīvu Biznesa inkubatora izveidei. Latvijas reģionālo biznesa inkubatoru attīstībai laika posmā līdz 2023.gadam ir atvēlēti 25,76 miljoni eiro. Izveidojot biznesa inkubatoru Gulbenē, novada jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja apgūt daļu no šīs summas Gulbenes novadā. Anketu var aizpildīt mājaslapā “http://biznessgulbene.mozello.lv”. Ir tikai viena iespēja (līdz 1.jūnijam) pierādīt Gulbenes novada uzņēmējdarbības attīstības perspektīvas Latvijas pašvaldību konkurencē. Ja anketu apkopojuma rezultāti spēs pierādīt ekonomisko pamatojumu un iedzīvotāju vēlmi aktivizēt uzņēmējdarbību, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra izvērtēs biznesa inkubatora izveidi Gulbenes novadā.

Biznesa inkubatora darbības mērķis ir atbalstīt uzņēmējus agrīnas attīstības stadijā, nodrošinot ikdienas konsultācijas par vispārējiem komercdarbības jautājumiem, ekspertu konsultācijas, mentoru atbalstu, vidi (telpas), specializētus pakalpojumus (patenti, sertifikāti, tirgus analīze, IT un citi), grantu līdzfinansējumu līdz 100 procentu apmērā komersantu darbības izmaksām (tajā skaitā izejvielām).

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas