Inspektori pelna vairākās darbavietās

"Dzirkstele" turpina informēt lasītājus par Gulbenes rajona valsts amatpersonu ienākumiem pagājušajā gadā. Informācijas avots ir Valsts ieņēmumu dienests, kas publiskojis publicējamos datus no valsts amatpersonu pašrocīgi aizpildītajām ienākumu deklarācijām.

Valsts galvenā kultūras inspektora Gulbenes rajonā Donāta Veikšāna ienākumi pērn bija 16 594 lati līdz nodokļu nomaksai. Turklāt 3000 eiro viņš guvis, pārdodot auto.
Alga D.Veikšānam pērn aprēķināta Gulbenes rajona padomē, pilsētas domē, Rankas pagasta padomē un Kultūras ministrijā. Viņš arī saņēmis 400 latu naudas balvu valsts aģentūrā "Tautas mākslas centrs". 148 lati gūti Lauku atbalsta dienesta maksājumos. Pārskata periodā D.Veikšāns veicis pirkumu par 5600 latiem. Viņam ir 1999. izlaiduma gada vieglā automašīna "Audi A6 Avant", kā arī īpašumā - māja un zeme Litenē. Papildus pamatdarbam D.Veikšāns ir padomnieks Gulbenes rajona padomē, kā arī pedagogs Gulbenes mūzikas skolā.

 

Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspektore Sarmīte Dundure pērn līdz nodokļu nomaksai divās darbavietās algā nopelnījusi 11 284 latus. Tajā skaitā Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijā 9048 latus un Gulbenes pilsētas domē kā pilsētas vakara (maiņu) vidusskolas skolotāja - 2235 latus. Pārskata periodā S.Dundure līzingā par 16 500 eiro iegādājusies vieglo automašīnu. Deklarācijas iesniegšanas brīdī viņai bija 14 291 eiro parādsaistības. S.Dundurei pieder 2007. izlaiduma gada vieglā automašīna "Volkswagen Golf" un dzīvoklis Gulbenē. Amatu sarakstā minēts, ka viņa rajona pašvaldībā ir tūrisma padomes locekle.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas