Interese par ceļu rekonstrukcijas darbiem mūsu novadā 13

Ceļi mūsu novadā, tāpat kā visā Latvijā, ir sāpīga problēma, tādēļ cilvēki aktīvi cenšas sekot līdzi visiem labošanas vai rekonstrukcijas darbiem, ja tādi uz ceļiem kaut kur notiek.

Lielu interesi, jo īpaši Rankas pagasta iedzīvotāji, izrāda par Rankas ceļa no Smiltenes šosejas līdz Rankai un no Rankas Jaunpiebalgas virzienā rekonstrukcijas turpināšanu. Cilvēkiem jau ir zudušas visas cerības un viņi bažījas, vai šis ceļš jebkad vispār būs gatavs. L.Aumeisters stāsta, ka šobrīd ir izsludināts iepirkumu konkurss šī ceļa rekonstrukcijas darbu pabeigšanai. Iesniegto piedāvājumu atvēršana ir plānota 27.augustā.

 

"Protams, vēl paies kāds laiks līdz līguma noslēgšanai, tādēļ darbi pie šī ceļa rekonstrukcijas varētu atsākties labākajā gadījumā oktobrī, ja nebūs vēl kādas problēmas. Tiesa, jāpiebilst, ka 2013.gada septembrī rekonstrukcijas darbiem šajā posmā būtu noteikti jābūt pabeigtiem," saka L.Aumeisters, atzīstot, ka uzņēmējiem būs jāstrādā pietiekami ātrā tempā, taču pats svarīgākais šobrīd ir izraudzīties darbu veicējus un noslēgt ar viņiem līgumu.

 

Tiek izskatīta sūdzība

Joprojām darbi nav sākušies arī pie otra lielā projekta - Rēzeknes ceļa posma no tilta pār Pededzi līdz Gulbenei rekonstrukcijas. Iepriekš jau rakstījām, ka darbiem šajā ceļa posmā ir izsludināts iepirkums.

 

L.Aumeisters laikrakstam iepriekš minēja, ka būvniecības darbi, iespējams, varētu sākties jau jūlija beigās vai augusta sākumā. Tomēr šī ceļa rekonstrukcijā atkal ir radušies šķēršļi.

 

"Jau notika gatavošanās līguma slēgšanai, taču Iepirkumu uzraudzības birojā tika saņemta sūdzība un tā pašlaik vēl tiek izskatīta," stāsta L.Aumeisters.

 

"Ja tiks atzīts, ka saņemtā sūdzība ir bijusi nepamatota, tiks slēgts līgums ar izvēlēto pretendentu, savukārt pretējā gadījumā, iespējams, pat varbūt būs jāveic jauns iepirkums, kas protams, atkal kavēs tālāko notikumu gaitu un līdz ar to arī pašus darbus. Gribētos, protams, arī šajā ceļa posmā šī gada nogalē sagaidīt notiekam darbus."

 

Jāpiebilst, ka abi iepriekš minētie projekti tiek realizēti ar Eiropas Savienības fondu līdzekļu atbalstu.

 

Sola drīzumā salabot

Vairāki "Dzirksteles" lasītāji ir neizpratnē, kāpēc joprojām nav novērsti defekti, kas izveidojušies uz Smiltenes šosejas posma no Gulbenes Ozolkalna virzienā. Viņi vaicā, kad defekti tiks salaboti. Šis ceļa posms tika labots pērnā gada rudens sākumā. Ceļa virsma tika apstrādāta ar granīta šķembām, bet pēc kāda laika šīs šķembiņas sāka atdalīties no seguma. VAS "Latvijas Valsts ceļi" Vidzemes reģiona Gulbenes nodaļas vadītājs Laimonis Aumeisters laikrakstam skaidro, ka uzņēmums, kas veica darbus, ir devis savu atbildi un piekrīt novērst defektus, kas radušies viņu vainas dēļ.

 

"Tuvākajā laikā šis ceļa posms vēlreiz tiks apsekots, un domāju, ka šajā mēnesī defekti tiks arī novērsti," saka L.Aumeisters.

 

Pašreiz tiek labots autoceļa Sinole - Silakrogs, kas iet no Robežkalna Lejasciema virzienā, posms 3 kilometru garumā.

 

"Šobrīd tur tiek uzklāta asfaltbetona izlīdzinošā kārta un nākamās nedēļas otrajā pusē tiks sākta arī virsmas apstrāde ar granīta šķembiņām," norāda L.Aumeisters. Uz šī ceļa darbus veic SIA "8 CBR".

Pievieno komentāru

Komentāri 13

lowncoohefe

Tilt-up construction is a method for building commercial structures. In traditional construction, http://reconstruct.net76.net the walls are built with CMU blocks or blocks faced with brick, or they are made up of structural steel http://excavations.site90.com columns with heavy gauge metal studs covered with gyp sheathing, which is then faced with brick or stucco. In either case, the walls are built vertically through a process that is slow and labor-intensive.

pirms 7 gadiem, 2013.05.30 10:03

eh

Vai Aumeisters ir sava amata cienīgs? Tā ir neizdarība! Apsmiekls ir Rankas ceļš. Jau viena paaudze būs izaugusi un neredzējusi īstos ceļus!

pirms 8 gadiem, 2012.08.06 20:43

nu

tagad nav tik traki, greiders brauc un var labi pabraukt. Pirms nedēļām divām gan bija tāds ceļš, ka likās - zobi izbirs un mašīnai riteņi nolūzīs. ceļš sastāvēja no vienām bedrītēm un upītēm. Kur tas greiders toreiz bija palicis, nav zināms...

pirms 8 gadiem, 2012.08.06 17:13

sd

Tas ir "vāks" kāds ir tas ceļa posms no Gulbenes caur Stradiem un līdz tam tiltam..ārprāts, tāda sajūta it kā tur cilvēki vispār nedzīvotu, bedre pie bedres, greiders laikam reizi gadā tikai brauc līdzina tās bedres. Ja jābrauc uz Rēzekni, tad jau labāk caur Balviem, uz pusi garāks ceļš, taču vismaz transports nav sabeigts.

pirms 8 gadiem, 2012.08.06 14:34

Veerotaajs

Vajadzeetu uzdot kaut kaadus terminus Aumeistera kungam un ja nee,tad lai naak kaads cits dariitaajs. Iespeejams tad sarosiisies. Citaadi jau tik staasta pasakas un kaa te cilveeki mineeja, turaas abaam rokaam pie kreesla. Ja nespeej nokaartot, tad cits iespeejams to varees izdariit.

pirms 8 gadiem, 2012.08.05 00:22

ta ir

Rezeknes cels vispar katastrofa prieksniekiem ar dzipiem jau vienalga ka parejiem jalauz masinas ,smiltsvedeji tik brauc un brauc ,izdauza celu a taisit nevar nokartot- liekezi

pirms 8 gadiem, 2012.08.04 23:49

Vot tas Aumeistars visādi lokas , bet piekrēsla tik stingri turās.

pirms 8 gadiem, 2012.08.04 23:36

333

Latvija ir divas bedas, celi un ierednu armija...

pirms 8 gadiem, 2012.08.04 22:05

Veerotaajs

Aumestara kungs to tik vien dara kaa izsludina iepirkumus. Gruuti gan saprast,kur vinsh tos izsludina,jo pusgadu atpakalj jau vinsh staastiija ka tiek lauzts liigums un izludinaats jauns iepirkums celja remontam Smiltenes shoseja - Ranka. Kaa sanaak pa pusgadu taalaak par iepirkuma izsludinaashanu nav tikushi. Kaa jau viss cits muusu Latvijaa - neviens neko nedara un neviens par to nedariishanu nenes atbildiibu - bet naudinu gan prot sanemt.Skumji,ka taadu isu celja posminu liidz Rankai labo jau 3 gadus un nekas nav izdariits, iznemot izsludinaatos iepirkumus.

pirms 8 gadiem, 2012.08.04 20:04

velis

Novadnieki, vai jums neliekas, ka tas Aumeizters tāds drusciņ tērēts. Nekad neko konkrētu nevar pateikt. Būs jābeidz.... vajadzētu pabeigt, ja noslēgs līgumu utt.

pirms 8 gadiem, 2012.08.04 15:44

Vietējās ziņas