Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Interese par pašvaldības dzīvokļiem 4

Gulbenes novada domes 24.aprīļa sēdē deputāti nobalsoja arī par 11 iedzīvotāju iekļaušanu reģistrā, pretendējot uz pašvaldības dzīvokli, bet vienam nolēma atteikt.


10 gadījumos tika nolemts izīrēt pašvaldības dzīvokļus. Viens no dzīvokļiem, kas atrodas Gulbenē, Blaumaņa ielā 29, tiek izīrēts ar 35,55 eiro apgrūtinājumu. Kā noskaidrojās domes sēdes laikā, šo summu veido iepriekšējā īrnieka pieļautais parāds. 17 gadījumos tika pagarināts īres līgums, bet vienā gadījumā pagarinājums tika atteikts, jo šis cilvēks iekrājis parādu par dzīvokli, kaut strādā un ir maksātspējīgs. Šīs personas iesniegums novada domē no jauna tiks izskatīts, kad būs nokārtotas parādsaistības.


Kādai pašvaldības dzīvokļa īrniecei dzīvojamajā mājā “Šķieneri 8” tika nolemts piešķirt īres maksas samazinājumu par 610 eiro, jo šādā apmērā īrniece par personīgajiem līdzekļiem dzīvoklī ir veikusi remontu. Veikt īres maksas pārrēķinu tika uzdots SIA “Vidzemes būvnieks-serviss”.


Tika nolemts uzsākt tiesvedību pret pašvaldības dzīvokļa īrnieku dzīvojamajā mājā “Aduliena 1”, jo īrnieks iekrājis dzīvokļa maksājumu parādu 890,30 eiro apmērā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Zane

Interesanti būtu uzzināt pašvaldības attieksmi par ēku Gulbenē, Pļavu ielā 7. Liekas, ka tā ir pašvaldības īpašumā, taču tiek demolēta un drīz pārvērīsies par graustu. Kā tad ir ar pašvaldības līdzekļu neefektīvu apsaimniekošanu? Tāpat mājai apkārtējā teritorija arī netiek kaut reizi vasaras sezonā appļauta, kaut ir pašvaldībai piederoša. Vai nav tā, ka iedzīvotājus soda par laikus neapkoptām teritorijām, bet pašiem ir citi standarti un noteikumi?

pirms 5 gadiem, 2014.05.06 11:16

kaimiņš

Pļavu iela 7, Gulbenē pieder privātīpašniekiem. Cita lieta, ka nestrādā mehānisms, kurš piespiestu sakārtot savus īpašumus. Tas nav tikai pilsētas nomalē, nesakopti privātīpašumi ir pilsētas centrā (pretī Katoļu baznīcai, blakus Gulbju aptiekai, bijusī veļas mazgātava Ūdensvada ielā, bijusī Ābeļu ielas katlu māja...saraksts varētu būt ļoti garš.../ nedomāju, ka nav iespējas piespiest sakārtot savus zemes un namu īpašumus, visdrīzāk ir nekompetence vai nevēlēšanās ko mainīt...

pirms 5 gadiem, 2014.05.06 14:20

Valda

Sadod dzīvokļus parādniekiem, pēc tam pārējiem mājas iedzīvotajiem jācieš.

pirms 5 gadiem, 2014.05.08 08:18

Pagasts

Cilvēks visu laiku ir dzīvojis daudzdzīvokļu mājā,sataisījis pamatīgus parādus,tad ir aizgājis dzīvot pie bērna,arī pašvaldības dzīvoklī un pēc neilga laika jau ir deklarējies šajā dzīvoklī,bet iepriekšējie parādi tā arī paliek.Vai tā vajadzētu būt?

pirms 5 gadiem, 2014.05.08 12:00

Vietējās ziņas