Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Interesējas par stāšanos partijās

"Kā var iestāties Valda Zatlera partijā? Daudzi mani paziņas par to interesējas. Varbūt jums ir informācija?" "Dzirkstelei" raksta Vectētiņš no Līgo. Savukārt kāds gulbenietis zvanīja redakcijai un vaicāja, kā varot iestāties Vidzemes partijā.

Vectētiņam no Līgo un viņa draugiem jāiet uz bibliotēku un jāielūkojas Zatlera Reformu partijas interneta mājas lapā (www.valdiszatlers.lv), kur ir publicēts partijas manifests. Ir arī iespēja turpat elektroniski aizpildīt anketu, atstājot savus datus un dodot iespēju turpmāk sazināties ar sevi. Tāpat partijas mājas lapā ir norādīta e-pasta adrese, uz kuru var rakstīt un jautāt, lai saņemti arī atbildes. Norādīts, ka Valdim Zatleram ir iespējams sekot interneta mājas lapā www.twitter.com.

 

V.Zatlera partijas cilvēki plašsaziņas līdzekļos pauduši principu, ka tā nebūs masu partija. Tajā būšot līdz 10 000 cilvēku.

 

Vidzemes partijas jautājumus Gulbenes novadā koordinē Gulbenes novada domes deputāts Nikolajs Stepanovs. Interesenti var vērsties arī pie šīs partijas iniciatīvas grupas pārstāvja Venta Armanda Kraukļa. Visu par Vidzemes partiju var uzzināt tās interneta mājas lapā "www.vidzemespartija.lv". Arī šī partija ar saviem interesentiem vēlas sazināties ar e-pasta starpniecību.

 

"Mūsu partijai ir sava programma. Ar to var iepazīties partijas interneta mājas lapā. Ja cilvēks šo programmu atbalsta, viņam ir jābūt pilngadīgam. Protams, savās rindās neuzņemsim krimināli sodītas personas vai cilvēkus, kuriem ir psihoneiroloģiskas saslimšanas. Visiem pārējiem durvis ir vaļā," stāsta V.A.Krauklis.

 

Viņš piebilst, ka vislielākā problēma ir tā, ka cilvēki nevēlas iesaistīties politikā, kaut gan tā vistiešākajā veidā ietekmē viņu dzīvi.

 

"Nav jēgas stāties partijā, ja neapmierina konkrētās partijas programma. Vērts iet politikā tad, ja cilvēks zina, ko vēlas panākt. Kāpēc šī ir tieši Vidzemes partija? Mēs saprotam, ka šobrīd politika neveicina cilvēku palikšanu Vidzemē. Daudzas ģimenes sākumā dodas meklēt darbu Rīgā, bet vēlāk kopā ar visiem bērniem aizbrauc uz ārzemēm. Ja šo procesu neapturēsim, Vidzemes novadiem nākotnē pastāvēt būs arvien problemātiskāk," saka V.A.Krauklis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas