Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Internāta ēkā veiks remontu 5

Gulbenes novada dome ir izsludinājusi iepirkumu konkursu remontdarbu veikšanai ēkā Gulbenē Līkajā ielā 19a internāta izveidošanai. Pretendenti piedāvājumus var iesniegt līdz 17.septembrim.

"Dzirkstele" jau rakstīja, ka par internāta atjaunošanu ieinteresējās Gulbenes "Rotari" kluba draugi, kas, viesojoties šeit, bija pārsteigti, ka ēka pie 2.vidusskolas stāv tukša. Vācu un zviedru "Rotari" klubi bija gatavi sadarboties ar gulbeniešiem kopīga projekta realizācijā par šī internāta mēbeļu un aprīkojuma piegādāšanu. Pašvaldībai bija jānodrošina telpu remontdarbu veikšana. Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Andis Caunītis laikrakstam stāsta, ka ēka netiks renovētaa, vien veikti nepieciešamie remontdarbi, piemēram, tiks sakārtoti sanitārie mezgli, kā arī nodrošinātas mājīgas telpas, kurās būs nomainīts grīdas segums, izlīmētas jaunas tapetes, tiks iekārti iekaramie griesti.

 

"Esam paredzējuši arī iegādāties elektrisko plīti, ledusskapi, kā arī pa vienam televizoram un datorkomplektam uz stāvu," piebilst A.Caunītis. Šīs izmaksas segs pašvaldība no saviem līdzekļiem. A.Caunītis norāda, ka ar laiku, iespējams, būs jādomā arī par šīs ēkas siltināšanu.

 

Jautāts par to, kad internātā varētu sākt izmitināt skolēnus, A.Caunītis atzīst, ka tas, visticamāk, varētu notikt nākamā gada sākumā.

 

"Ir svarīgi, lai būtu šāds internāts novada bērniem. Domāju, ka ir bērni, kas ir gatavi nākt mācīties uz pilsētu, pie reizes viņi varēs mācīties arī mūzikas vai mākslas skolā," ir pārliecināts pārvaldes vadītājs.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

to Arcix 10

Vai tad tik smagi ar galvu, savu niku nevari sadzejot. Zagt vieglāk? Ka darbā zodz, tā netā fenderē!

pirms 7 gadiem, 2012.09.08 17:55

varbūt pēc pieci gadi varētu laist pirmos bērnus :):) klaunu bars tā dome DDD

pirms 7 gadiem, 2012.09.08 17:52

Arcix 10

RCI garantets otkats 20% no tames domes ''biedriem'' stepanovam, daudzinai un blumam un kaulins krauklim

pirms 7 gadiem, 2012.09.08 16:03

Fans

Kāda jēga izsludināt konkursu, ja RCI tāpat to 'uzvarēs'. Aizdomīgi daudz domes konkursus uzvar viena firma!

pirms 7 gadiem, 2012.09.08 11:16

Vietējās ziņas