Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Intriģējoši būvniecības pieteikumi 3

Gulbenes novada būvvaldē saņemti šā gada pirmie būvniecības pieteikumi. Pieteikta vēlme pārbūvēt aptiekas ēku Gulbenē, Rīgas ielā 55a, kur atrodas arī vairāku ārstu prakses vietas. Pati aptieka pieder akciju sabiedrībai „Sentor Farm aptiekas”.

Pieteikta arī iecere daudzstāvu ēkas atjaunošanai Gulbenē, Ābeļu ielā 8. Jau rakstījām, ka pagājušajā rudenī ēkas īpašnieki pasūtīja izpētes darbus šajā objektā, lai novērstu plaisas veidošanos fasādes ārsienā. Informācija par šīs ēkas bīstamību oktobrī bija publiskota Būvniecības valsts kontroles biroja mājaslapā. Biroja veidotajā interaktīvajā kartē šī ēka bija atzīmēta ar sarkanu punktu. Biroja skaidrojumā teikts, ka ar sarkano krāsu atzīmēti objekti, kur ekspluatācija pilnībā vai daļēji jāpārtrauc. Ēkā atrodas vairāku uzņēmumu telpas, kā arī Nodarbinātības valsts aģentūra un Valsts probācijas dienests. Ēka Ābeļu ielā 8 pieder SIA “Gulbenes nami” un Mazūru ģimenei.

Pagājušā gada nogalē vairāki būvniecības pieteikumi saņemti par iecerēm veidot jaunus lauksaimniecības objektus: Galgauskas pagasta “Torņkalnā” - graudu novietni; Daukstu pagasta “Odzeniešos” - lauksaimniecības šķūni, tehnikas novietni un laukumu; Stradu pagasta “Saulriešos” - lauksaimniecības nojumi; Stradu pagasta “Ceļmalās” - sāls noliktavu.

Decembrī pieteiktas arī vairāku kultūrvēsturisku objektu atjaunināšanas ieceres, piemēram, Vecgulbenes luterāņu baznīcas un torņa būvniecība, kā arī Sarkanās pils vārtu rekonstrukcija. Baznīca pieder draudzei, bet pils – pašvaldībai.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

mešalka

Intriga ir tur,vai tikai darbus pieteica,bet reāli nekas izdarīt netiks.

pirms 4 gadiem, 2016.01.21 18:24

!!!

Atkal Mazurs kaut ko ķīmiķos! Pēdējā laikā pārāk daudz tiek dzirdēts šitā deputātiņa vārds.

pirms 4 gadiem, 2016.01.23 07:48

Vietējās ziņas