Invalīdi nebeidz rosīties

Gulbenes invalīdu biedrības valdes priekšsēdētājs Pēteris Kozlovskis informē, ka biedrības telpās nemitīgi valda rosība, jo notiek dažādas aktivitātes.

Gulbenes invalīdu biedrības valdes locekle Biruta Kozlovska informē, ka notikusi arī biedrības kopsapulce, kurā piedalījušies 76 biedri. Kopsapulcē apstiprinātas izmaiņas statūtos. Būtiskākās izmaiņas saistās ar biedru naudas maksu. Turpmāk biedru naudu vajadzēs samaksāt līdz kārtējā gada 1.jūlijam, nevis kā līdz šim līdz 1.decembrim.

 

"Pagājušajā gadā bijām spiesti no biedriem izslēgt 14 invalīdus tikai tāpēc, ka viņi nemaksāja biedru naudu," stāsta B.Kozlovska.

 

Biedrība organizē arī dažādus sporta un atpūtas pasākumus, piemēram, dambretes, ātrās dambretes un šaha turnīrus. 18.martā biedrības telpās būs "Labo darbu izstāde". Tai var pieteikties, zvanot pa tālruni 29463750. Savukārt 23.martā pulksten 10.00 sāksies izklaides pasākums "Ziemai atkāpjoties".

 

"Līdzi jāņem ragaviņas, slēpes, kā arī plēves šļūkšanai no kalna," atgādina B.Kozlovska.

 

29.martā pulksten 10.00 sāksies krustvārdu mīklu minēšanas sacensības, bet pēc tam visi aicināti kopīgi atpūsties pie patīkamas mūzikas, baudot pašu ceptās pankūkas. Šim pasākumam var pieteikties invalīdu biedrībā, vai arī zvanot pa tālruni 64472221.

 

"Aicinu visus būt aktīviem un piedalīties visos biedrības organizētajos pasākumos. Ja rodas jautājumi, plašāku informāciju iespējams gūt, zvanot pa tālruni uz invalīdu biedrību," mudina P.Kozlovskis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas