Invalīdi rīko turnīrus un plāno pasākumus

Gulbenes rajona invalīdu biedrībā maijā notika vairākas aktivitātes. Tās plānotas arī visas vasaras garumā.

Biedrības biedri sacentās spēles "Riču - raču" turnīrā, kur uzvaru izcīnīja Cirēnija Mezīte, aiz sevis atstājot Gunti Rakausku un Rotu Jakabsoni. Biedrības valde informē, ka invalīdiem bijusi iespēja saņemt arī jurista konsultāciju. Uz jautājumiem atbildējis rajona virsprokurors Aivars Circenis, kurš skaidrojis komunālo pakalpojumu rēķinu pareizību un invalīdu nodarbinātības problēmas, piemēram, kāpēc pēc subsidētās darbavietas zaudējuma, beidzoties darba līguma termiņam, invalīdi nesaņem atlaišanas pabalstu un citus.

 

Vasaras ieskaņā biedrības biedri kopīgi atpūtušies Cepuru ballē, kā arī piedalījušies "Loto" un "Domino" turnīros. "Loto" turnīrā 1.vietu izcīnījusi Zinaīda Ščerbakova, 2.vietu - Biruta Kozlovska, 3.vietu - Alla Rahimova. "Domino" spēlē par uzvarētāju kļuvis Marats Rahimovs, aiz sevis atstājot Atālu Vajevski un Valdi Kuharenko.

 

9.jūnijā invalīdi piedalījās talkā, kas notika Vecgulbenes muižā, bet 25.jūnijā pulksten 10.00 plānota tikšanās ar psihoterapeiti R.Abramovu, kura sniegs arī individuālas konsultācijas. 29.jūnijā pulksten 12.00 invalīdi, līdzi ņemot "groziņus", aicināti izlīgot Jāņus un ielīgot Pēterus. Pasākumam invalīdi aicināti pieteikties personīgi vai pa tālruni 26150352. 17.jūnijā pulksten 14.00 notiks diskusiju klubs. Plašāka informācija pa tālruni 29975966.

 

Jūnijā invalīdiem iecerēts apgūt nūjošanu, tāpēc interesenti aicināti pieteikties personīgi invalīdu biedrībā. 4.augustā plānota ekskursija pa Latgali.

 

Biedrība atgādina, ka biedriem, uzrādot biedra karti, ir iespēja ar 50 procentu atlaidi apmeklēt peldbaseinu un kultūras pasākumus Gulbenes kultūras centrā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas