Īpaši uzmanīs kārtību vēlēšanu iecirkņu tuvumā 3

Policija informē, ka  Eiroparlamenta un pašvaldību vēlēšanu laikā tiks pievērsta pastiprināta uzmanība sabiedriskajai kārtībai - īpaši vēlēšanu iecirkņu tuvumā. Gadījumos, kad iedzīvotāji konstatē likumpārkāpumus, kas saistīti ar vēlēšanu norisi, vai notiek gatavošanās to izdarīšanai, aicinām ziņot pa tālruni 02, 112 vai tieši Gulbenes rajona policijas pārvaldes dežurantam - 64401100.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Interesanti

Bet kur info par notikušo kukuļošanu vēlēšanu dienā?! Doti piecīši un degvīena pudeles!!!!!!!!! Vai tad policijas izsaukums uz notikuma vietu un konstatētais fakts nav atspoguļojams rajona avīzē? Tas nekas, ka IeM vadītājs ir TP vadītājs. Visām partijām jābūt vienlīdzīgām likuma priekšā un izpratnē! Bet varbūt kāds vienkārši grib NOTUŠĒT šī fakta un notikuma esamību?!

pirms 11 gadiem, 2009.06.08 14:39

...

par to strūklaku, vai tad iedzīvotāji arī tai neziedoja?

pirms 11 gadiem, 2009.06.05 19:24

Sandra

Godātie gulbenieši! Aicinu rītdienas vēlēšanās nebalsot par patreizējiem Gulbenes domes deputātiem, kuri būtībā pusgada laikā ir iegrūduši postā lielāko daļu pilsētas iedzīvotāju! Es domāju situāciju ar apkuri Gulbenes pilsētā. Gulbenes dome ir nodevusi apkuri privātam uzņēmumam SIA "Vidzemes enerģija". Šī SIA "Vidzemes enerģija" (tās valdes priekšsēdētājs Virginijus Strioga, valdes loceklis Mindaugas Nevardauskas, abi Lietuvas pilsoņi) pilnībā (100% pamatkapitāla) pieder Lietuvas firmai "Miesto energija UAB". Šī soļa rezultāts bija labi redzams pagājušajā ziemā. Minētā SIA ir apstiprinājusi vienkārši neiedomājamus siltuma tarifus, tāpēc mēs visu ziemu saņēmām fantastiskus rēķinus par apkuri! Šīs te par apkuri maksājamās summas bija pilnīgi neatbilstošas ne Gulbenes iedzīvotāju maksātspējai, ne reālajam siltumam dzīvokļos. Visu mūžu dzīvojot Gulbenē tādas summas nekad nebija piedzīvotas, ne tuvu! To var arī labi saprast, jo šīs firmeles īpašniekus no Lietuvas interesē tikai sava peļņa, peļņa un vēlreiz peļņa. Ne jau gulbeniešu labklājība! Vai līdzšinējie Gulbenes pašvaldības deputāti to ir darījuši mūsu interesēs un mūsu labā?! Padomājiet par to. Šī ir mūsu vienīgā iespēja tikt vaļā no šiem neliešiem un ievēlēt labākus cilvēkus, kas šo situāciju mainītu.
Jā, var jau priecāties par jauno strūklaku pilsētā (tikai ja nezinām, cik tā izmaksāja), var jau brīnīties par mūžīgi bedrainajām Gulbenes ielām (kur braucot ar velosoipēdu vai visus zobus var izsist), bet apkure un maksa par siltumu ir tas, kas skar un skars mūs pilnīgi visus! Ja mēs ievēlēsim Gulbenes domē atkal tos pašus, tad nekas nemainīsies, bet nākamajā ziemā ar šiem apkures rēķiniem mūs nožņaugs pavisam!

pirms 11 gadiem, 2009.06.05 18:59

Vietējās ziņas