Ir brīvas vakances 5

Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiālē šobrīd ir reģistrētas vairākas brīvas darba vietas. Par to informē aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko.

Ir nepieciešami apsargi, signāliekārtu montētājs, masieris, manikīrs, mazumtirdzniecības veikala pārdevējs, frizieris, lopkopis, pārdevēji - konsultanti, konditors, pārdošanas vadītājs (kosmētisko līdzekļu tirdzniecība).


Līdz 6.janvārim ir reģistrēti 1243 bezdarbnieki, tas ir par pieciem mazāk nekā gada nogalē. Savukārt valstī kopumā tagad reģistrēti 93 249 bezdarbnieki.


V.Lituņenko stāsta, ka jauniešus, kuri nemācās vai nestrādā, aģentūra aicina pieteikties dalībai “Jauniešu garantijas” pasākumos. Šie atbalsta pasākumi veicinās jauniešu iesaisti mācībās, nodarbinātībā vai izglītības apguvē. Lai piedalītos “Jauniešu garantijas” atbalsta pasākumos, jauniem cilvēkiem vecumā no 15 līdz 29 gadiem, kuri nemācās un nestrādā, jādodas uz aģentūru un jāinformē par vēlmi iesaistīties šajā programmā. Visiem jauniešiem aģentūra piedāvās karjeras konsultācijas, konkurētspējas paaugstināšanas pasākumus, palīdzību darba meklēšanā. Uzņēmīgākajiem jauniešiem aģentūra piedāvās atbalstu pašnodarbinātības vai komercdarbības uzsākšanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Leonīds Brezņevs

malacis lituņenko tapāt , ka vecajos laikos Gulbenē bezdarba nav ir tikai nepareizie elementi, kas neprot strādāt

pirms 7 gadiem, 2014.01.07 14:30

.

Nu,johaidi! Kāpēc darbinieces nezvana cilvēkiem,kas stāv rindā uz konkrēto vakanci? Nu,nevaru es katru dienu tur pieskraidīt,lai paskatītos,ko piedāvā.

pirms 7 gadiem, 2014.01.07 16:31

Bezdarbniece

Zinu vēl vismaz desmit tādus pašus kā es,kuri nav nekur reģistrējušies.

pirms 7 gadiem, 2014.01.08 08:53

Vietējās ziņas