Ir brīvas vakances 2

Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāle piedāvā vairākas brīvas vakances. Par to informē aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko.

Ir nepieciešami mazumtirdzniecības veikala pārdevēji, tirdzniecības pārdevējs, pavārs, metinātājs (mehanizēto iekārtu inertās gāzes vidē), noliktavas darbinieks, signāliekārtu montētājs, manikīrs, frizieris, pārdošanas vadītājs, ražošanas maiņas vadītājs, kokapstrādes iekārtu mehāniķis. Vairāk informācijas - aģentūras Gulbenes filiālē.


V.Lituņenko stāsta, ka pašlaik kopējais reģistrētais bezdarbnieku skaits valstī ir 97 737, mūsu novadā - 1295. Februārī atraduši darbu vai kļuvuši par pašnodarbināto 43 bezdarbnieki. Savukārt zaudējuši bezdarbnieka statusu ir 79 cilvēki.


V.Lituņenko stāsta, ka šā gada janvārī un februārī izbraukuši no valsts darbā uz ārzemēm valstī kopumā ir tikai astoņi bezdarbnieki. Pirms pāris gadiem uz ārzemēm devās krietni vien lielāks skaits bezdarbnieku.


Savukārt statistikas dati par piešķirto bezdarbnieka statusu februārī sadalījumā pēc profesijām, rāda, ka visvairāk bezdarbnieku ir vienkāršo darbu darītāji. Visvairāk bezdarbnieku valstī pēc profesijas ir palīgstrādnieki, mazumtirdzniecības veikala pārdevēji, apkopēji, pārdevēji konsultanti, būvstrādnieki, kravas automobiļu vadītāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

hi

Tā arī nesaprotu- kas tad pagāšgad brauca uz ārzemēm- bezdarbnieki vai ārzemnieki?

pirms 7 gadiem, 2014.03.07 12:41

ha

nu no bezdarbības pārvērtās par ārzemniekiem un aizbrauca prom.

pirms 7 gadiem, 2014.03.07 14:21

Vietējās ziņas