Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ir brīvas vakances 13

Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiālē ir reģistrētas vairākas brīvas vakances.

Ir nepieciešams vilcējautomobiļa vadītājs, transporta mehāniķis autoatslēdznieks, pārdevēja, būvdarbu vadītājs, kokapstrādes operatoru mācekļi, ražošanas maiņas vadītājs, noliktavas pārzinis, atslēdznieks/mehāniķis, autobusa vadītājs, biškopis, laukstrādnieki (sezonas darbs Latvijā, Somijā, Zviedrijā), tirdzniecības/pārdošanas aģenti, gaļas izcirtējs, kokvedēja vadītājs, mežstrādnieki.
Aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko stāsta, ka bezdarbnieku skaits pēdējā laikā nav ne palielinājies, ne samazinājies. Pašlaik novadā reģistrēti 1382 bezdarbnieki.


Četru mēnešu laikā, kopš aģentūra uzsākusi īstenot atbalsta pasākumu ilgstošajiem bezdarbniekiem ar atkarības problēmām jeb "Minesotas programmu", šo iespēju kopumā valstī izmantojuši 14 cilvēki.

 

V.Lituņenko norāda, ka mūsu novadā divi bezdarbnieki esot izteikuši vēlmi ārstēties no atkarībām.


Aģentūra īsteno arī pasākumu bezdarbniekiem vecumā no 18 līdz 24 gadiem. Šī pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu bezdarbnieku darbību sabiedrības labā, piedaloties brīvprātīgajā darbā. V.Lituņenko norāda, ka jauniešus bezdarbniekus šajā pasākumā var nodarbināt biedrības un nodibinājumi, kuri tiek aicināti rakstīt pieteikumus.


Aģentūra realizē arī pasākumu noteiktām personu grupām, tāpēc aicina darba devējus - komersantus (izņemot izglītības un ārstniecības iestādes), pašnodarbinātās personas, biedrības vai nodibinājumus pieteikties aģentūras filiālēs, lai nodarbinātu tos bezdarbniekus, kuri pašreizējā ekonomiskajā situācijā atrodas nelabvēlīgā situācija un kuriem līdz ar to ir grūtāk atrast darbu.

 

Tāpat ar 19.martu tiek īstenots pasākums "Komersantu nodarbināto personu reģionālās mobilitātes veicināšana". Proti, ir paredzēts nodrošināt darbaspēka pārvietošanos valsts iekšienē - nevis projām no Latvijas, bet uz darbu citā Latvijas apdzīvotā vietā.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

khm

vajadzīgs vergs par vēdera tiesu,lai nenosprāgst badā un var pastrādāt!Vairāk maksāt nevaru jo jāpērk jauns džips!Darbavietu skaits neierobežots!

pirms 6 gadiem, 2013.03.23 16:01

Runājot par to ,,laipu""-tam jau nu būtu jāaizdomājās,kādas atmiņas pēc viņa paliks iestādē.Daļa darbinieku jebkurā kolektīva savu šefu kritizē,bet ja 99% ienīst un ņirdz...
Neviens labs vārds par viņu nav dzirdēts

pirms 6 gadiem, 2013.03.21 17:14

Tajos 100 nemaz tik viegli netiek,bezdarbnieku ir daudz vairāk kā to 100 vietu.Mani gan izbrīna pilsētas 100,no rīta viņi staigā vai imitē darbu ar lāpstu,bet pēc pusdienām tie ar 2 litrenēm jau tusē ap veikaliem.Vai nav kādam jāseko līdz vai viņi strādā?Cik zinu,lauku 100 ls strādā no 8 līdz 5 .

pirms 6 gadiem, 2013.03.21 07:34

Nu es par 300 ls strādātu(protams ja tie paliek uz rokas,un nav jābrauc uz novada otru galu).Nav jēgas strādāt tikai darba dēļ,man ir ģimene un man to vajag uzturēt,bet ja man jāstrādā 7 dienas pēc kārtas par 280ls un vēl jābrauc 25 km uz to darbu...nu atvainojiet,nez vai daudzi uz to piekritīs.

pirms 6 gadiem, 2013.03.21 07:26

bijušais

Ko tas nozīme normālu algu jo 300 simti esot par maz ,ja nemaksātu pabalstus un
simtiekus strādatune kur nepaliktu.

pirms 6 gadiem, 2013.03.21 06:42

pensionārs

Ko tas nozīme normālu algu ,esmu dzirdējis runas ka lai nedomā par 300 simti ne viens
nestrādas .Bet ja nemaksātu pabalstus un simtiekus ne par ko ,tad jus mīļiši strādatu
nekur nepaliktu ,ja gribētu dzīvot.

pirms 6 gadiem, 2013.03.21 06:34

a$$h@

Pierakstiet minesotas programmā no jūnija
apalupu, antaņēviču, blūmu, raģeli, daudziņu, indričevu, kraukli, poļaku, stepanovu, šviku.. rezervējiet vēl kādu vietu.. ilgstoši bezdarbnieki, atkarīgi no naudas
 

pirms 6 gadiem, 2013.03.21 00:05

vairāk informācijas par brīvajām vakancēm NVA GUlbens filiālē

pirms 6 gadiem, 2013.03.20 20:32

Nevar būt ka vajag autobusa vadītāju. Priedeslaipam taču parasti 10 vadītāji stāv rindā aiz vārtiem un gaida savu kārtu !

pirms 6 gadiem, 2013.03.20 20:18

Varu saderēt ka,pazvanot uz tām brīvo vakaņču darba vietām atkal būs papilnam prasību.Vajag pieredzi(bet kur to lai iegūst ja nekur neņem),tad vēl vajag darbinieku kuram pietiek tikai ar minimālo algu(bet kā lai 5 cilvēku ģimene ar to iztiek).Un tādu prasību ir vēl un vēl...Un tikai nevajag teikt ka cilvēki negrib strādāt,strādās...tikai lai būtu normāla alga...

pirms 6 gadiem, 2013.03.20 19:20

L

Kur vajaga pārdevēju? UN kur noliktavas pārzini?
Kāda izglītība? gadi nepieciešami?

pirms 6 gadiem, 2013.03.20 18:26

Vietējās ziņas