Ir brīvas vakances Gulbenes novadā 8

Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā lasāms, ka ir vairākas brīvas vakances Gulbenes novadā. Darbā tiek aicināti: bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieks, kurjers, ēku celtnieks, apsargs, tehniskais direktors, mežstrādnieki, intervētājs, kareivis/matrozis (Jūras spēkos), interešu pulciņa audzinātājs, mežsaimniecības strādnieks, jaunākais inspektors (iekšlietu jomā), kravas automobiļa vadītāji, malkas skaldītājs, komplektētājs (iesaiņotājs). Vairāk informācijas par brīvajām vakancēm - “Nva.gov.lv”.   

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Strādnieks

Kurš jelkad ir pārbaudījis,kā strādā mežstrādnieki? Te es nedomāju darbu kā tādu, bet oficiāli līgumu ar visu,kas pienākas. Trīs vietās strādāju,lūgšus lūdzos līgumu ar visiem nodokļiem,domājat,kā dabūju? Nē. Bet darba stundas bija,oi,oi ,oi. It īpaši vasarā,kad ir ilgi gaisma. Mani nebaida darbs, tāpēc šo es neturpināju, bet aizgāju strādāt uz kokapstrādi. Strādāju jau daudzus gadus un esmu ļoti apmierināts ar visu. Paldies darba devējam. Nesaku,kā viegli. Tas nav tā kā pie galda strādāt grāmatvedim, bet arī garīgais darbs nogurdina. JO--- nekur nav maizes bez garozas!!!
.
.

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.11 07:21

.

Kopumā nav runa tikai par mežstrādniekiem. Celtniecība, kravas pakalpojumi, tirdzniecība, apsardze, servisi. Mums nemaz nav tik liela pilsēta, bet rodas sajūta, ka attiecīgās instances sēž kā strausi galvu smiltīs iebāzuši un neredz ne pa labi, ne kreisi. Gadu gadiem vienas un tās pašas tirdzniecības vietas bāž naudu atvilktnēs zem kases. Neviens neko nav ievērojis un nezina. :D Negribas jau nevienam neko pārmest, bet radies iespais, ka VID, Valsts darba inspekcija un PVD darbinieki tikai izsēž krēslus Gulbenes ofisos. Saprotu, ka ir ērtāk neredzēt, bet tomēr...

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.11 11:48

!!!

Attaisi savu tirdzniecības vietu un bāz naudu kur gribi!
Kas - prātiņš par īsu? Citu makos naudu skaitīt daudzi māk, bet varbūt laiks pašiem sākt strādāt un neņaudēt.

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.11 15:34

.

Es pats arī strādāju un godīgi maksāju nodokļus. Arī neņaudu. Tas vienkārši ir fakts, ka ir cilvēki, kuri uzskata, ka uz viņiem neattiecas pilna nodokļu apmaksa. Diemžēl, nav redzamas aktivitātes no atbildīgo institūciju puses, lai šo mainītu.

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.11 19:47

Inta

brīvas vakances Gulbenes novadā....kareivis/matrozis (Jūras spēkos) :)

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.11 09:08

un?

Un kāpēc Gulbenes novadā Jūras spēki nevarētu meklēt kareivi matrozi?

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.11 10:11

Esmu gatavs

Esmu gatavs atspēkot savu attālināto parazitēšanu un ķerties pie reālu darbu izpildes, tikai ceru arī uz darba balvu nogalē, kā jau visiem krūmu bēgļiem.

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.11 13:39

jeska

juras speki pie dika macas,kauns,naudu kautkur jatere,bagati esam,nezinu tadu citu armiju kura butu algoti apkopeji,setnieks,kurinatajs,vai vispar ir sajega ko nozime vards armija.?

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.11 16:08

Vietējās ziņas