Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ir iecere siltināt māju 2

Stāķu 16 daudzdzīvokļu mājas pilnvarotā persona Paula Leite - Berģe Gulbenes novada domes tautsaimniecības komitejas sēdē deputātus informēja, ka ir doma siltināt daudzdzīvokļu namu.

Stradu pagasta pārvaldes vadītājs Juris Duļbinskis komitejas sēdē deputātiem norādīja, ka ir izveidota šī daudzdzīvokļu nama īpašnieku biedrība un tā ir gatava piedalīties un realizēt energoefektivitātes projektu.


P.Leite - Berģe stāstīja, ka kopējās projekta izmaksas tiek plānotas apmēram 105 000 latu. Kredītu ir plānots ņemt no 10 līdz 15 gadiem. "Skatīsimies, kāds būs banku piedāvājums un procentu likme," uzsvēra P.Leite - Berģe.


Projekta gaitā ir paredzēts, ka nama gala sienām būs ventilējamā fasāde, salabots jumts, griestu un grīdas renovācija lodžijām.

"Lodžiju vairogus nav paredzēts mainīt, jo tad tās ir 3000 latu izmaksas. Tie tiks pārkrāsoti un uzlaboti. Tiks mainīti pilnīgi visi logi, izņemot trīs dzīvokļus, kuriem logi jau ir nomainīti. Paredzēts siltināt kāpņu telpu sienas, kā arī ir ieplānots kāpņu telpu kosmētiskais remonts. Plānots nedaudz renovēt arī esošo siltummezglu," deputātiem stāstīja P.Leite - Berģe.


Mājā lielākā daļa, proti, divas trešdaļas ir pašvaldības dzīvokļu, privatizēta ir viena trešdaļa dzīvokļu. Komitejas sēdē arī izskanēja, ka trīs pašvaldības dzīvokļu iemītniekiem ir parādsaistības. J.Duļbinskis norādīja, ka divi no tiem negrib, bet viens nespēj samaksāt.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

vai daudzdzīvokļu nama īpašnieku biedrība jautāja pašvaldības dzīvokļu iemītniekiem , vai tie ir ar mieru un vai būs spējigi nomaksāt šajā krīzes situacijā tos 10 līdz 15 gadiem ?

pirms 9 gadiem, 2011.04.20 21:52

Vietējās ziņas