Ir ieplānotas sēdes 2

Piektdien, 9.decembrī pulksten 9.00 ir ieplānota novada domes sēde. Darba kārtībā paredzēti trīs jautājumi - par tehniski ekonomiskā pamatojuma apstiprināšanu un par saistībām ūdenssaimniecības attīstības investīciju projekta īstenošanai, otrs jautājums par novada domes priekšsēdētājas Sandras Daudziņas komandējumu un trešais - par nekustamā īpašuma nodokļa parāda un nokavējuma naudas piedziņu bezstrīda kārtībā.

Savukārt izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde notiks 21.decembrī pulksten 9.00. Tajā pašā dienā pulksten 10.00 ir paredzēta tautsaimniecības komitejas sēde, bet pulksten 13.00 - sociālo un veselības jautājumu komitejas sēde. Finanšu komitejas sēde būs 22.decembrī pulksten 9.00.

Kārtējā Gulbenes novada domes sēde notiks 29.decembrī pulksten 9.00.

 

Par to informē Gulbenes novada dome.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

333

Savu nekustamo nodokli, maksat varat pasi. Es pietiekosi daudz maksaju nodoklus, gan no algas, gan perkot preces. Un neesmu vainigs ka jums apetite nerimstas. Un visu izsaimniekojat ka ari nevarat ierednu armiju izdzit no telpam, kur tie darba laika dzer kafiju un lasa avizites. Un jau saku domat, ka laikam labak sanemt algu aploksne. Manis pec jus to nodokli varat triskarsot. Tagad vel lidz skuniem gribat savu kepu uzlikt... Nodedzinasu, bet neko nedabusiet. Malkai varu plevi uzlikt, letak izmaksas. Ja, saprotu, ka pagastos gruti ar finansiem cilveku tur laga nav un vini knapi izdzivo... Bet ka jau kaukad teicat kaut pastalos, bet brivi.

pirms 9 gadiem, 2011.12.08 07:02

Vietējās ziņas