Ir iespēja nobalsot un atbalstīt

Sākusies publiskā balsošana fotokonkursam „Jauns skats uz vecām lietām". Fotokonkursā piedalās arī 14 gadus vecā Signe Jermacāne no Tirzas pamatskolas. Par to informē SIA "Zaļā josta" mārketinga vadītāja Laima Jekšiņa.

Ir beidzies konkurss „Jauns skats uz vecām lietām" pirmā kārta un pēc žūrijas vērtējuma izvirzītie labākie darbi ir ievietoti publiskai apskatei un vērtēšanai vortālā "www.tirailatvijai.lv", klikšķinot uz labā sāna bannera „Iesūtītie darbi". Par darbiem ir iespējams balsot katru dienu līdz 20. martam vienu reizi dienā.

Lai piedalītos konkursā, skolēniem bija jāizveido instalācija, dizaina vai interjera priekšmets, sadzīvē praktiski pielietojams priekšmets vai iekārta, apģērbs vai aksesuārs, izmantojot otrreizējos materiālus - dažādus izlietotus iepakojuma materiālus, makulatūru, lietotu tehniku, iekārtas vai to detaļas, lietotus apģērbus vai auduma atgriezumus un citas nevajadzīgas lietas. Signe ir izgatavojusi vienreizēju, neatkārtojamu, elegantu, glītu un sapņaini skanīgu mūzikas instrumentu - sintezatoru "Zebriņa ". Tas ir formīgs darinājums no „Actimel" dzēriena izlietotajām pudelītēm ar slaidām kājām un samtainu, melnbaltu klaviatūras virsmu. Drošs, kā arī videi un cilvēkiem nekaitīgs. Instruments ir paredzēts un īpaši gatavots mūsu skolas pirmsskolas vecuma bērniem mūzikas nodarbībām un brīvā laika izklaidēm.


Labākā un sabiedrības atzītākā darba autors tiks īpaši atlīdzināts, balvās saņemot "Canon" digitālo fotokameru. Konkursu organizē SIA "Zaļā josta".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas