Ir izmaiņas vairākos starppilsētu autobusu maršrutos

Ar 1.jūliju AS “Nordeka” ir veikusi izmaiņas vairākos maršrutos. Izmaiņas ir arī maršrutā Nr.7620 Cēsis–Gulbene un Nr.7632 Rēzekne–Balvi–Gulbene, informē Valsts SIA “Autotransporta direkcija” sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere.

“Ņemot vērā, ka ir uzlabojies ceļu stāvoklis, tiek paātrināts autobusu braukšanas ātrums vairākos maršrutos, kurus apkalpo pasažieru pārvadātājs AS “Nordeka”. Aicinām iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā “atd.lv” sadaļā “Kustības saraksti” vai jautājumu gadījumā sazināties ar pārvadātāju pa tālruņa numuru 80000115,” norāda L. Pelčere.

Maršrutā Nr.7620 Cēsis–Gulbene autobuss, kas no Gulbenes autoostas izbrauc pulksten 7.45, galapunktā pienāk pulksten 10.45 (agrāk pienāca pulksten 11.25), kā rezultātā ir mainīts apstāšanās laiks pieturvietās. Autobuss no Cēsu autoostas izbrauc pulksten 14.35 (agrāk izbrauca pulksten 14.20), nemainot pienākšanas laiku galapunktā.

Maršrutā Nr.7632 Rēzekne–Balvi–Gulbene autobuss no Gulbenes autoostas izbrauc katru dienu pulksten 6.05 (agrāk izbrauca pulksten 5.45). Autobuss no Rēzeknes autoostas izbrauc katru dienu pulksten 13.10 (agrāk izbrauca pulksten 13.00).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits.

“Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621,” uzsver L.Pelčere.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas