Ir izsludināta jauno biznesa ideju uzņemšana

Valmieras Biznesa un inovāciju inkubators aicina biznesa ideju autorus un jaunos uzņēmējus pieteikties darbībai inkubatorā, lai attīstītu savu biznesa ideju. Pieteikumu iesūtīšanas termiņš ir līdz 27.jūnija pulksten 9.00. Par to informē mārketinga projektu vadītāja Sanita Laiviņa.

S.Laiviņa stāsta, ka 30.jūnijā notiks kārtējā inkubatora vērtēšanas komisijas sēde, kuras laikā tiks izskatītas iesniegtās biznesa idejas un lemts par to uzņemšanu biznesa inkubatorā. Lai pieteiktos darbībai biznesa inkubatorā, kandidātam jāaizpilda pieteikuma veidlapa, kas jānogādā inkubatorā (Valmiera, Purva iela 12a vai Gulbene, Ābeļu iela 8) vai jāsūta uz e - pastu inkubators@vbii.lv.

 

Uzsākot darbību biznesa inkubatorā, ikvienam uzņēmējam ir iespēja gūt finansiālu atbalstu pat 85 procentu apmērā dažādiem uzņēmējdarbībai un biznesa idejas attīstībai nepieciešamiem pakalpojumiem un konsultācijām. Starp biežāk izmantotajiem pakalpojumiem ir konsultācijas biznesa uzsākšanā, mārketingā, grāmatvedībā, likumdošanā, papildu finanšu līdzekļu piesaistē, produktu prototipēšanā, patentēšanā, iekārtu izmantošanā.

 

Piesakoties darbībai biznesa inkubatorā, vēl nav jābūt reģistrētam uzņēmumam. Var pieteikties arī tad, ja pagaidām ir tikai ideja par savu biznesu. Vairāk informācijas par biznesa inkubatoru, kā arī atlases un vērtēšanas kritērijiem - inkubatora mājas lapā, zvanot pa tālruni 64250880 vai rakstot uz e - pastu "inkubators@vbii.lv".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas