Ir jāraksta iesniegums 4

Gulbenē ir cilvēki, kuri dzīvo privātmājā, bet viņiem pašiem nav pa spēkam īpaši ziemā notīrīt gājēju ietvi pie mājas.

"Tādā gadījumā šiem cilvēkiem ir jāraksta iesniegums Gulbenes pilsētas labiekārtošanas iestādei. Mūsu darbinieki ietvi notīrīs. Pilsētā ir vairāki tādi gadījumi. Ja cilvēks dzīvo viens un ir cienījamā vecumā, par ietves sakopšanu neprasām maksāt. Ir arī tā, ka privātmāja ir reģistrēta uz bērnu vai mazbērnu vārda, bet tajā dzīvo vecmāmiņa, kas pati nevar parūpēties par ietvi. Arī šajā gadījumā tiek rakstīts iesniegums un slēgts līgums. Par ietves tīrīšanu maksā mājas īpašnieks. Ja ir nepieciešams, tad zemes dienestā noskaidrojam, kas konkrētajā mājā dzīvo, kas ir tās īpašnieks," skaidro labiekārtošanas iestādes vadītāja Ligita Miezīte.

 

Iesniegumu iestādei vecā cilvēka vārdā var uzrakstīt arī kaimiņš. Arī tad, ja mājas īpašnieks lielākoties dzīvo un strādā Rīgā vai pat ārzemēs un apskatīt māju atbrauc pa retam, ir jāraksta iesniegums, izsakot lūgumu labiekārtošanas iestādes strādniekiem parūpēties par mājai piegulošo ietvi.

 

L.Miezīte skaidro, ka šajos gadījumos mājas īpašnieks samaksājot par pakalpojumu uzreiz par visu gadu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Gulbenietis

Tad jau varbūt arī Kalpaka ielā(bijušais Mantadroms) saimnieks arī ir pieskaitāms pie nespēcīgajiem??? Šoziem pie viņa veikala durvīm,kur no rītiem bērni iet uz bērnudārzu un skolu,karājās lāstekas un uz trotuāra var kājas izlaust,kāpēc tur vadība neredz un nesoda tādus saimniekus?

pirms 9 gadiem, 2011.02.13 08:22

333

Audzini tos bernus ka gribi. Bet garantet, ka glazi ar udeni tev atnesis kads no viniem nevar. Tapec jarupejas pasiem par sevi. Ari ejot garam kadai privatmajai, kur zinu ka dzivo tur vecs cilveks un tur nav notirits, var redzet, ka peksni palikusie par "biezajiem", bernini rupejas par vecakiem. Lapstu baidas rokas panemt un notirit to sniegu.

pirms 9 gadiem, 2011.02.12 23:53

atbilde-es

Nevajag spļaut akā no kuras kādreiz var nākties dzert...

pirms 9 gadiem, 2011.02.12 16:05

es

Pienāk katram laiks, kad kaut ko vairāk nevar izdarīt. Nevar aiziet uz veikalu u.t.t., tāpēc jārūpējas bērniem, mazbērniem. Bet ja nav bērnu, tad pašam jāsarunā, kas to izdarīs. Vai nu pat par samaksu. Paši esma tādu dzīvi iekārtojuši, savus bērnus audzinājuši, savas vecumdienas nodrošinājuši.

pirms 9 gadiem, 2011.02.12 15:13

Vietējās ziņas