Ir jāraksta iesniegums 1

Gulbenē ir cilvēki, kuri dzīvo privātmājā, bet viņiem pašiem nav pa spēkam īpaši ziemā notīrīt gājēju ietvi pie mājas.

"Tādā gadījumā šiem cilvēkiem ir jāraksta iesniegums Gulbenes pilsētas labiekārtošanas iestādei. Mūsu darbinieki ietvi notīrīs. Pilsētā ir vairāki tādi gadījumi. Ja cilvēks dzīvo viens un ir cienījamā vecumā, par ietves sakopšanu neprasām maksāt. Ir arī tā, ka privātmāja ir reģistrēta uz bērnu vai mazbērnu vārda, bet tajā dzīvo vecmāmiņa, kas pati nevar parūpēties par ietvi. Arī šajā gadījumā tiek rakstīts iesniegums un slēgts līgums. Par ietves tīrīšanu maksā mājas īpašnieks. Ja ir nepieciešams, tad zemes dienestā noskaidrojam, kas konkrētajā mājā dzīvo, kas ir tās īpašnieks," skaidro labiekārtošanas iestādes vadītāja Ligita Miezīte.

 

Iesniegumu iestādei vecā cilvēka vārdā var uzrakstīt arī kaimiņš. Arī tad, ja mājas īpašnieks lielākoties dzīvo un strādā Rīgā vai pat ārzemēs un apskatīt māju atbrauc pa retam, ir jāraksta iesniegums, izsakot lūgumu labiekārtošanas iestādes strādniekiem parūpēties par mājai piegulošo ietvi.

 

L.Miezīte skaidro, ka šajos gadījumos mājas īpašnieks samaksājot par pakalpojumu uzreiz par visu gadu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ja ietve ir reģistrēta mājas saimnieka zemē, tad protams saimniekam jāmeklē risinājums kā notīrīt ietvi, bet pārsvarā tas ir pašvaldības īpašums un tur jau atvainojiet ....!!! citādi kāpēc tīrīt tikai ietvi, varētu arī ielu (līdz vidum) gan tīrīt, gan labot bedrītes utt.

pirms 9 gadiem, 2011.02.11 19:04

Vietējās ziņas