Ir nepieciešams atbalsts 1

Jaungulbenietis Guntis Lācis cīnās "LabieDarbi.lv" projektu konkursā par finansējumu ekstrēmā sporta inventāra iegādei. Par to informē projekta asistente Elīna Sprūde - Nesenberga.

Pašlaik jaunieši, kurus interesē parkūrs, trenējas bez inventāra. Parkūrs ir pārvietošanās vidē, tajā skaitā pilsētvidē, lecot, veļoties un kāpjot.

 

Projekta pieteikumā Guntis rakstīja: „Tā kā ir telpa, bet nav aprīkojuma, tad mūsu lēcieniem nav kvalitātes. Pašlaik trenējamies uz pašu gatavotajiem pacēlumiem, lai mīkstinātu kritienus, izvēlamies smiltis, taču tuvojas ziema, un treniņus vēlētos veikt siltās telpās, nevis laukā, kā tagad. Ja būtu materiālā bāze, domājam, ka netrūktu gan to kas skatītos, gan to, kas paši mēģinātu ar šo sporta veidu nodarboties."


Projekta īstenošanai ir nepieciešams 1640 latu liels finansējums. Palīdzēt to iegūt var ikviens idejas atbalstītājs, (bez maksas) balsojot mājas lapā "LabieDarbi.lv" vai portālā "draugiem.lv".

Pašlaik projekts ar 1326 balsu lielu sabiedrības atbalstu atrodas 5.vietā. Balsot par šo projektu iespējams līdz mēneša beigām.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ilva

lapas labaja puse seit iespejams nobalsot un atbalstit

http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=297

pirms 9 gadiem, 2011.10.12 20:52

Vietējās ziņas