Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ir noskaidrots “Cālis 2011” 8

Šogad mazo vokālistu konkursā piedalījās kupls skaits cālēnu
Gulbenes kultūras centrā nedēļas nogalē notika mazo vokālistu koncerts "Cālis 2011". Galveno nomināciju ieguva pagājušā gada titula "Cāliskākais cālis" īpašniece Estere Piļka (4 gadi) no Gulbenes (skolotāja Ligita Plešanova - Jarusova). Viņa dziedāja "Pirkstiņu dziesmu" un dziesmu par piparkūkām. Vairāk foto šeit.

Galvenā "cāļa" māmiņa Sanita Piļka "Dzirkstelei" saka, ka jau pērn meita piedalījās šajā konkursā. "Nodomājām, ka arī šogad ir jāpiedalās. Negaidījām, ka uzvarēsim. Meitiņai patīk dziedāt, un viņa mums ir īsts mazais žipčiks, ļoti enerģiska un aktīva," stāsta Sanita.  

Pavisam šogad konkursā piedalījās 20 mazie dziedātāji, un tas ir vairāk nekā pērn. Konkursā dziedāšanas prasmi rādīja "cāļi" ne tikai no Gulbenes, bet arī no Stāmerienas, Līgo, Šķieneriem un Beļavas. Dziedātāji skatītājus un līdzjutējus priecēja ar krāšņiem tērpiem un savu dziedātprasmi. Mazākajam māksliniekam bija tikai 3 gadi, pārējie dziedātāji bija 4 vai 5 gadus veci. Konkursam mazos dziedātājus sagatavoja skolotājas Laura Anže, Ligita Plešanova - Jarusova (sagatavoja visvairāk "cāļu"), Anita Maura, Sarmīte Semjonova un Marita Mūrniece.


Katrs konkursa dalībnieks izpildīja divas dziesmas. Viens no konkursa dalībniekiem Ēriks Maurs - Boks izpildīja arī dziesmiņu angļu valodā. Mazo dziedātāju sniegumu vērtēja žūrija mūzikas skolotāji: Māra Mezīte, Velga Voite, Jolands Andževs. Kopā ar žūriju bija arī Gulbenes novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls un vecākā speciāliste kultūras jautājumos Edīte Siļķēna.


Par "Stilīgāko cāli" žūrija atzina Viktoriju Burtnieci, par "Enerģiskāko cāli" - Malvīni Meisīti, par atraktīvāko cāli - Undīni Meisīti. Tituls "Sapņainākais cālis" tika Markusam Kostjučenko, savukārt tituls "Vīrišķīgākais cālis" - Laurim Lībietim, par "Klusāko cāli" žūrija atzina Lindu Kokareviču, savukārt "Jaunākajam cālim" Kristiānam Kārkliņam tika pasniegta "Dzirksteles" balva - mīkstā rotaļlieta. Žūrija arī lēma, ka 1.vietu ir izcīnījusi Lote Raģele, 2.vietu - Anna Emīlija Anže, bet 3.vietu - Sanija Kozlovska.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

~~

kāda nozīme tam, kā bērns (piem., pārdevējas, sētnieces utt.) viņš ir? ja prot dziedāt, tad prot. ja ne, nu tad ne.

pirms 9 gadiem, 2011.04.21 23:42

Skatītājs-Sviestam

Konkurss ir un paliek konkurss,tātad uzvar labākais dziedātājs,neatkarīgi no tā,vai ir uzņēmēja bērns.Pat skatītāji labāk dzird(atbalstot ar aplausiem),nekā vērtē žūrija.
Par to,ka visi skaisti dziedāja,pierādīja lielā kņada zālē,kur skatītāji aiz nepacietības un garlaicības negribēja noklausīties visus dalībniekus.Šķiet ka pagājušogad konkurss bija daudz skaistāks,bet nu,ir tā kā ir,un lai nav tā,ka nav nekā!:)

pirms 9 gadiem, 2011.04.20 13:34

sviests

Atkal kaut kas kaut kur valda, .... nepareizie cilvēki ...nepiemērota šim titulam..... un kas tik vēl ne!!! Vai tad uzņēmēju bērni nav bērni!!!! Pretīgi gan jūs esiet, kā var ko tādu teikt par BĒRNU KONKURSU!!!!
Jāpriecājas, ka kaut kas tāds vispār notiek. Arī atsaucība bija liela - 20 "cālīši", un visi bija malacīši, skaisti dziedāja! Man prieks par visiem! :)

pirms 9 gadiem, 2011.04.19 19:59

priecājaties kad uzņēmēju bērni visos pasākumos uzvrē!!!

pirms 9 gadiem, 2011.04.19 11:48

Daudzi cāļuki bij aizsmakuši,tur nu skaņas operators varēja pieregulēt mikrofona jūtīgumu,jo dažreiz likās,ka mikrofons izslēgts.

pirms 9 gadiem, 2011.04.18 23:16

Meitenīte jauka, bet ne jau nu šim titulam. Kārtējo reizi valda nepareizie cilvēki.

pirms 9 gadiem, 2011.04.18 22:22

Esterīte ir tiešām jauka meitenīte, malacis, apsveiciens vecākiem...

pirms 9 gadiem, 2011.04.18 21:48

Vietējās ziņas