Ir papildu nosacījumi Spārītes parka projektam 3

Ar grūtībām uz priekšu tiek virzīts Spārītes parka labiekārtošanas projekts, un vēl ir pāragri teikt, ka tas ir pilnībā akceptēts.

Pašvaldībā “Dzirkstele” uzzināja, ka no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (šī ministrija administrē Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmu 2014.-2020.gadam) ir saņemta vēstule ar nosacījumiem jeb papildinājumiem, uz kuriem līdz 31.janvārim jāsagatavo atbilde.

“Šobrīd norit administratīvais darbs. Līguma parakstīšana par projekta realizāciju varētu notikt martā,” “Dzirkstelei” saka Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

Jau vēstīts, ka pēc pašvaldības pasūtījuma SIA “Marten projekti” ir izstrādājusi Spārītes parka vienas nelielas daļas labiekārtošanas būvprojektu. Jau gatavs projekts bija obligāta prasība, lai ar ieceri varētu pieteikties dalībai pārrobežu projektā „Parki bez robežām” un pretendēt uz Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu.

Projekts paredz sakārtot Spārītes parku posmā no Blaumaņa ielas puses līdz Brāļu kapiem. Runa ir par gājēju celiņu seguma un gājēju tiltiņa atjaunošanu, apgaismojuma ierīkošanu, Asaru ezera tīrīšanu, apkārtnes sakopšanu, stādījumu un atpūtas vietu izveidošanu. Izmaksas plānotas līdz 200 000 eiro. No tām 90 procenti – Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums, 10 procenti – pašvaldības ieguldījums.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Una

Un kas domāts ar tiem ar marķieri punktētajiem kokiem pie ieejas parkā no Ozolu ielas puses? Tur lielākā daļa ir veci skaisti un veselīgi koki. Vai tos paredzēts nozāģēt? Ja jā, tad kāpēc?

pirms 2 gadiem, 2019.02.19 11:48

Datums

Līdz 31.janvārim jāsniedz atbilde?
Kurā gadā?

pirms 2 gadiem, 2019.02.19 22:17

Pilsētnieks

Kad vispār tiks likta svaiga informācija. Tas tik ir portāls!

pirms 2 gadiem, 2019.02.21 13:32

Vietējās ziņas