Ir pārdots "Gulbenes alus darītavas" nekustamais īpašums 3

Pirmajā izsolē ir pārdots SIA "Gulbenes alus darītavas" nekustamais īpašums Gulbenē, Dzirnavu ielā 1, informē  aģentūrai LETA.

Vidzemes apgabaltiesas zvērināta tiesu izpildītāja Guna Danga apstiprināja, ka izsole ir notikusi un nekustamais īpašums ir pārdots.

"Tā kā tā bija elektroniskā izsole, ir nepieciešams sagaidīt apstiprinājumu no izsoļu administrācijas 24 stundu laikā," sacīja Danga, norādot, ka tikmēr nevar atklāt to, kurš iegādājies attiecīgo nekustamo īpašumu un par kādu cenu.

Jau ziņots, ka Vidzemes apgabaltiesas zvērināta tiesu izpildītāja Guna Danga pirmajā izsolē pārdod SIA "Gulbenes alus darītava" piederošo nekustamo īpašumu Gulbenē, Dzirnavu ielā 1, kurš sastāv no 2,8189 hektāru zemesgabala, uz kura atrodas neapmierinošā stāvoklī esošas neizmantotas ēkas - dzīvojamā ēka, alus rūpnīcas trīs ēkas, sargu māja, noliktavas trīs ēkas, katlu māja un kompresoru māja.

Nekustamā īpašuma izsoles sākumcena - 15 700 eiro, izsoles solis - 500 eiro. Izsoles sākums bija 22.jūnijs plkst.13, bet noslēgums - 23.jūlijs plkst.13.

Piedzinēji - valsts un Gulbenes novada Gulbenes pilsētas pārvalde.

Saskaņā ar "Firmas.lv" informāciju, uzņēmuma pamatkapitāls ir 102 312 eiro. Uzņēmuma saimnieciskā darbība apturēta no 2014.gada.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Ermīns Subatnieks

vecais komunists savulaik gulbenes alusdarītavu atdeva par pustopu diviem sev ļoti tuviem bandītēniem, lūk rezultāts - viss pārvērsts drupās, viss metāliskais izņemot vārtus ir nozagts

pirms 3 gadiem, 2018.07.24 14:43

Gulbeniete

Tas īpašums nekad nav piederējis pašvaldībai, tāpēc negvelz savus žultainos komentārus!

pirms 3 gadiem, 2018.07.24 21:01

Vietējās ziņas