Ir paredzēts izbūvēt jaunu garāžu

Ir noslēgti trīs līgumi par astoņu, tajā skaitā arī Gulbenes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta staciju remontdarbiem. To kopējā summa ir 2 103 379 ASV dolāru.

Līgumi tika noslēgti, sadarbojoties ASV vēstniecības Aizsardzības sadarbības birojam, Latvijas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, kā arī ASV Armijas Inženieru korpusam, ASV Bruņoto Spēku Virspavēlniecības Eiropā Civilās sadarbības programmas gaitā. Valsts ugunsdzēsības glābšanas dienesta Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste
Viktorija Šembele "Dzirkstelei" stāsta, ka dienesta Gulbenes daļai paredzēts izbūvēt jaunu garāžu, kurā novietot ugunsdzēsības tehniku, jo esošajās garāžās nav pietiekami daudz vietas un atsevišķas tehnikas vienības tiek novietotas ārpusē. Līdzās tam esošajai garāžai tiks nomainīts jumta segums, garāžas vārti, izbūvēta specializēta ventilācijas sistēma un nomainīta elektroinstalācija. Jaunā garāža tiks izbūvēta blakus esošajai garāžai. Kopējās remontdarbu izmaksas ir 477180 ASV dolāri.

Līgumi par darbu veikšanu tika noslēgti ar diviem Latvijas uzņēmumiem - SIA "Ekers" un pilnsabiedrību "Koger un Partneri". Tiek plānots, ka darbi tiks pabeigti līdz 2012.gada rudenim.


ASV Bruņoto Spēku Virspavēlniecības Eiropā Civilās sadarbības programma nodrošina tādus humānās palīdzības projektus kā, piemēram, bērnu namu, pansionātu, valsts ugunsdzēsības un glābšanas staciju, kā arī neatliekamās medicīnas centru remontdarbu projektu izstrādi, iepirkumu un darbu realizāciju.


"Dzirkstele" šā gada sākumā jau rakstīja, ka tiks atjaunots Gulbenes ugunsdzēsēju depo, tad bija cerība, ka remontdarbus uzsāks nu jau aizgājušajā vasarā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas