Ir tapis jauns buklets par novadu 1

Sākoties vasaras sezonai, palielinās vietējo un ārvalstu viesu skaits Gulbenes novadā. Domājot par ciemiņiem, Gulbenes novada tūrisma informācijas centrs ir izstrādājis bukletu "Gaidīti Gulbenes novadā", informē centra vadītāja Laura Lulle.

Bukletā ir informācija par populārākajiem apskates objektiem pilsētā un novadā. Tas ir pieejams trīs valodās - latviešu, krievu un angļu valodā.

 

"Plānojot maršrutu novadā, uzņemot citu pilsētu un valstu ciemiņus vai vienkārši izvēloties suvenīru tuvākam vai tālākam ceļojumam, ikviens tiek aicināts apmeklēt tūrisma informācijas centru, lai par brīvu saņemtu šo bukletu," aicina L.Lulle.

 

Tūrisma informācijas centrs piedāvā informatīvos materiālus ne tikai par novadu, bet arī par citām pilsētām un apskates objektiem Latvijā un ārzemēs, kā arī sniedz informāciju, kas saistīta ar dažādiem tūrisma jautājumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

niķis

Diemžēl ļoti neprofesionāli veidots buklets, īpaši tas attiecināms uz novada shēmu :(( Nezināju, ka uz bijušās dzelzceļa līnijas pie Galgauskas ražo elektrību! Piktogrammas pārklājas un tās nav iespējams redzēt. Nezin kāpēc novada apmeklētājiem vienīgais ceļš uz Rīgas - Pleskavas šoseju ved caur Virešiem? Tā varētu turpināt.

pirms 10 gadiem, 2011.06.06 23:17

Vietējās ziņas