Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ir tirgus paviljona vīzija

Gulbenes novada domei ir vīzija par tirgus paviljona izveidi Gulbenē lauksaimniecības, mājražojumu un amatniecības preču tirdzniecībai. To pašvaldības vadītājs Nikolajs Stepanovs pieminēja 7.martā tikšanās laikā ar novada lielāko uzņēmumu vadītājiem.

“Tas vēl ir tikai rozā sapnis, kura realizācija bija iecerēta sadarbības programmā ar Krieviju. Taču tagad vispār nevar zināt, kas notiks ar šo programmu,” “Dzirkstelei” bažas pauž novada domes Attīstības un projektu nodaļas teritorijas plānotāja Marta Mikolaja.


Viņa piebilst, ka domē ir apspriestas idejas arī par to, kur šāds tirgus paviljons pilsētā varētu atrasties. Taču viņa to neatklāja, teikdama, ka “pa priekšu vēl ir jātiek līdz projekta pieteikumam”.


Citi speciālisti pašvaldības “Dzirkstelei” skaidro, ka runa ir par pavisam nelielu tirgu, kuru nevar salīdzināt ar SIA '”Kalmes 5” organizētajiem gadatirgiem Gulbenē, kas šogad notiks vēl 5.aprīlī, 3.maijā, 7.jūnijā, 5.jūlijā, 9.augustā, 6.septembrī, 4.oktobrī, 8.novembrī, 6.decembrī.


Iercerētais tirgus paviljons būs apjoma ziņā mazāks arī par ikmēneša Zaļo tirdziņu, kas šogad vēl notiks 19.aprīlī, 17.maijā, 21.jūnijā, 19.jūlijā, 16.augustā, 20.septembrī un 18.oktobrī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas