Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ir vairākas darba vakances 5

Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiālē darba meklētājiem tiek piedāvātas vairākas vakances, starp kurām ir pārdevēji, celtnieki un citas. Pagājušās nedēļas sākumā Gulbenes filiāles apkalpes teritorijā bija 39 brīvas darba vietas.

“Mūsu aģentūras vakanču interneta portālā ir informācija, ka, piemēram, SIA “Pavilana” piedāvā darba iespējas autoelektriķim ar atbilstošu izglītību, kā arī vilcējautomobiļa vadītājam, kuram ir C kategorijas autovadītāja apliecība, SIA “Gaujas koks” aicina pieteikties darbā kokapstrādes iekārtu operatoru un palīgstrādniekus. SIA “Akvilons Z” vajag ēku celtnieku, kuram ir vēlme strādāt un kuram nav kaitīgu ieradumu.  Ir vakances, kas saistītas ar pārdošanu, tāpēc cilvēkam, kurš ir gatavs iesniegt savu pieteikuma vēstuli SIA “Latvijas Tālrunis”, jābūt ar teicamām prezentēšanas un saskarsmes prasmēm, vēlama pieredze aktīvajā pārdošanā, jābūt arī teicamām latviešu un krievu sarunvalodas zināšanām, kā arī B kategorijas autovadītāja apliecībai,” stāsta Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko.

Ir vakances, kur darbs tiek piedāvāts tikai uz laiku, piemēram, laukstrādnieks zemnieku saimniecībā. Darba meklētājiem tiek prasīts norādīt arī iepriekšējā darba pieredzi kokapstrādes uzņēmumos. Piesakoties darbā SIA “Rufs”, kur tiek meklēti apdares darbu strādnieki, būvstrādnieki, celtnieki, bet darbs ir objektos, kas izvietoti pa visu Latviju, darba devējs nodrošina darbinieka nokļūšanu uz objektiem.
Gulbenes filiāles teritorijā  brīvas darba vietas uz 8.augustu bija 39, bet kopā pa visu Latviju – 6359.

Aģentūras apkopotie dati uz 8.augustu liecina, ka pa visu Latviju bija reģistrēti 77 125 bezdarbnieki. Starp tiem tikai Gulbenes filiāles teritorijā - 1159.  

Pievieno komentāru

Komentāri 5

inara indrica

Ja paldies par informaciju mūsu pilseta ,kur ir darba vietas piemeram sievietem?
Vispar nav,ja ari ir kada iespeja,ka 100.latnieku programma,4m,lai tikai nebutu bezdarbniekam
jamaksa pabalsts,un vel mūsu birza ir neadekvatas darbinieces ,un Litunenko piever acis,nu ja
vecums nenak viens,jau butu laiks pensija,un palaist citu amata . Tulit atkal pieaugs bezdarbnieku skaits
nebus Elvi lielveikala,ka lai mes uz visu noskatamies ,ka Gulbene ir cita republika ,roku -roku mazga.

pirms 3 gadiem, 2016.08.20 11:19

jā gan

Strādāt, tik ilgi būdamam pensijā, kur ik dienu nāk bezdarbnieki, jauni cilvēki, ir jābūt ..., pat nezinu kā to nosaukt.

pirms 3 gadiem, 2016.08.20 18:45

ja

Darbinieces ir nejaukas tas ir fakts, es 6 gadi biju bezdarbniece, man neko neviens nepiedāvāja, darbu vietu sievietēm nav, dzirdeju netikai par elvi , bet par Aivu un it ka pae Betu, ka slēgs ciet veikalus.

pirms 3 gadiem, 2016.08.20 11:37

jk

Tas ir ārprāts-tādā vecumā šim strādāt! Citiem nav darba,bet aizņem vietu.

pirms 3 gadiem, 2016.08.20 22:28

2104

Par nejaukajām bezdarbniecēm taisnība. Aizgāju līdzi dēlam nokārtot bezdarbnieka pabalstu(ne bez iemesla),tad pret mums izturējās kā pret suņiem.

pirms 3 gadiem, 2016.08.21 11:29

Vietējās ziņas