Ir vakances Gulbenes novada pašvaldības administrācijā 9

Jūnijā pēc paša vēlēšanās no darba Gulbenes novada pašvaldības administrācijā ir aizgājis Zintis Skopāns, kurš līdz šim vadīja Īpašumu pārraudzības nodaļu.

Viņš šim amatam bija izraudzīts pretendentu atlasē pirms mazliet ilgāk nekā diviem gadiem no kopumā 23 pretendentiem. ”Viņš ir atradis citu darbavietu,” “Dzirkstelei” stāsta novada pašvaldības izpilddirektore Guna Švika. Drīz tikšot izsludināta pretendentu atlase uz šo amatu. Taču tas nenozīmējot, ka šobrīd Īpašumu pārraudzības nodaļas darbs nenotiek. Aktualitāte esot, piemēram, skolēnu pārvadājumu maršrutu izpēte, precizēšana.

Deputāte Guna Pūcīte atgādina, ka pašvaldības administrācijā bija paredzēts veikt izmaiņas. Ir bijusi runa gan par pārmaiņām struktūrā, gan par administrācijas darbību kā tādu, par pašvaldības iestāžu optimizāciju. “Personālvadības nodaļas meitenes nāca ar savu iniciatīvu. Kur tas viss ir palicis?” vaicā G.Pūcīte. Viņa grib zināt arī, vai pašvaldības klientu apkalpošanas centrā ir vai nav vajadzīgs vēl viens darbinieks.

G.Švika uzsver, ka šobrīd daudzi novada pašvaldības administrācijas darbinieki atrodas atvaļinājumā, darbā esošajiem ir jāuzņemas papildu slodze. Tajā pašā laikā viņai esot gatavs prezentācijai melnraksts veicamajām pārmaiņām novada pašvaldības administrācijā un pašvaldības iestādēs.

Novada domes priekšsēdētājs Normunds Audzišs saka, ka pašvaldības klientu apkalpošanas centrā noteikti ir vajadzīgs vēl viens darbinieks. G.Švika norāda, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas prasība ir, lai darbdienās darba laikā klientu apkalpošanas centra darbība tiktu nodrošināta nepārtraukti – arī pusdienlaikā. Aizbildinājums nevar būt darbinieku atvaļinājums.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

?

Tad nevajadzēja startēt, ja nebija vēlme strādāt.

pirms 3 gadiem, 2018.06.29 18:52

:)

Tev tagad ir iespēja parādīt sevi!

pirms 3 gadiem, 2018.06.30 11:07

Juris

Kas Gulbenè atbild par aizauguśo zali tik daudz nav npĺauts kàpèc neviens neseko lìdzi visiem viss poxx...

pirms 3 gadiem, 2018.06.29 19:18

es

Zintuks lieligs,iedomigs, naudaskars ,sava labuma mekletajs, staigatajs no viena darba uz otru.

pirms 3 gadiem, 2018.07.01 06:37

!!!

Kur gan labāk "baros" kā domē!

pirms 3 gadiem, 2018.07.02 16:30

Kápèc????

Kam Gulbenè ir domàta paśvaldìbas policija jo pie skolas ģimnázijas sèź visilaiku bomàri tik pretìgi.

pirms 3 gadiem, 2018.07.02 19:35

janka

No rīta un vakarā PP apbrauc ap ģimnāziju skata pēc. Cauriem vakariem tur sīkie perdeļi ārdās ar mašīnām un močiem.

pirms 3 gadiem, 2018.07.03 10:21

Vietējās ziņas