Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ir virzība sakarā ar "Bites"antenu

Iedzīvotāji jautā, kāpēc uz priekšu nevirzās “Bites” antenas jautājums dzīvojamajā masīvā Nākotnes ielā Gulbenē.

Šajā sakarā novada būvvaldes vadītājs Jānis Ziemelis “Dzirksteli” informē: “Mēs esam saņēmuši atbildes no SIA “Bite Latvija” un no akciju sabiedrībai “Elektroniskie sakari”. Tiek izstrādāts demontāžas projekts, pat ir jau gatavs. Tikai pie mums vēl nav nonācis. Tomēr esam informēti par to elektroniski. Tā ka “Bites” antenu Nākotnes ielā demontēs.”

Tas nozīmē, ka gan viena, gan otra firma atzinušas, ka lēmums par antenas uzstādīšanu Nākotnes ielā ir bijis kļūdains, jo nav ievērota virkne prasību. SIA “Bite Latvija” ar vietējo pašvaldību risina sarunas par citu vietu antenai. Paredzams, ka šī vieta varētu būt vecās Blaumaņa ielas katlumājas dūmenis. Kā zināms, šī ēka ir iznomāta biedrībai “Gulces gēns”.

Jau rakstījām, ka marta beigās Gulbenes iedzīvotāji pamanīja daudzdzīvokļu māju masīvā Nākotnes ielā palielu antenu uz mājas 2/3 jumta. Atklājās, ka mājas kopības piekrišana nav, ir tikai mājas apsaimniekošanas biedrības valdes locekļa Jāņa Lapsas paraksts. Kā jau rakstījām, informācija ir pretrunīga.

Pašvaldība jau sākumā uzskatīja, ka antena uz jumta Nākotnes ielā 3/2 ir nelikumīga, bet akciju sabiedrība “Elektroniskie sakari” ne uzreiz tam piekrita. Savstarpēja sapratne jautājumā tika panākta pēc ilgstošas sarakstes un normatīvo aktu pētīšanas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas