Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iveta Kovtuņenko: Kāpēc aizeju no darba... (pielikumā - audiosaruna) 200

Ceturtdien saņēmām e-pastu, kurā rakstīts:"Vēlos jums nosūtīt informāciju, kā Gulbenes novada pašvaldībā izrēķinās ar sev nelabvēlīgiem darbiniekiem. Šī situācija ir zināma ļoti daudziem, bet neviens nevēlas vērsties pret Gulbenes novada pašvaldības deputātu M.Bogdanu un priekšsēdētāju N.Audzišu, kurš bija informēts par šo sarunu un to akceptējis. Ierakstā ir dzirdama saruna starp Gulbenes novada pašvaldības deputātu Mārtiņu Bogdanu un Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” vadītāju Ivetu Kovtuņenko," rakstīts vēstulē.


Kāpēc aizeju no darba...


Deputāta Mārtiņa Bogdana vizīte pie manis bija 2018.gada 29.novembrī pulksten 16.39. Lūk, viņa teiktais: “Administrācijas darbiniekiem viss ir piegriezies, pusotru mēnesi man zvana un sūdzas man par tevi (2 reizes).


No taviem darbiniekiem nav nevienas sūdzības (2 reizes).


Ja tev nav deputātu atbalsta, tu vari no šejienes aiziet.


Varbūt gribi uzrakstīt vienošanos? (3, 4 reizes, vienošanos man var piedāvāt tikai un vienīgi domes priekšsēdētājs).


Tu, saproti, jautājums ir darba kārtībā un tevis vairs nav, jo tev nav deputātu vairākuma.


Tu un tava iestāde ir zem lupas.


Zinu, ka tiek rakts pret tevi.


Es kaut ko augšā dzirdēju par budžetu, tagad sākšu vētīt.


Nobalsos (tiek nosaukti konkrēti 2 deputātu uzvārdi) pret tevi, ja vajadzēs, vēl nobalsos!


Es atnācu izrunāt, lai tev nav pārsteigums...


Man no administrācijas darbiniekiem priekšstats, ka rok pret tevi.


Pie visa vainīga tava subjektīvā attieksme!


Deputāti var atlaist tevi.


Tev vairs to balsu nav, ja nu (nosaukts konkrēts deputāta uzvārds) nobalsos par tevi.


Es atnācu sagatavot tevi, ka tāda vienošanās būs.


Tu zini, ka neaizstājamu cilvēku nav, vari iet prom, būs vietā, kas strādā...


Es pie budžeta varu atrast pirkumus un uzrakstīt iesniegumu, lai izvērtē tavu atbilstību amatam.


Tādu sacept pret tevi vai tāds darba kārtības jautājums būs, lai tevi neizbrīna.


Tev liek visādus šķēršļus!


Krāj pret tevi mīnusus vai nu pie vērtēšanas, vai uz domes sēdi, un balsis sanāks.


Tava autoritāte, kas ir piegriezusies administrācijai, tava jaukšanās viskautkur.”


Protams, deputāts pasniedza man, ka visu, ko viņš runāja, zina arī domes priekšsēdētājs N.Audzišs un viss ir saskaņots ar viņu, jo ir hierarhija. 29.novembrī pulksten 7.00 deputāts ir izstāstījis, ka viņam ir fabula, ko likt lvetai, tas ir, man, priekšā, un piedāvājis pateikt par vienošanos. Protams, sarunā tiek pieminēti arī citi deputāti un administrācijas darbinieki, bet ētisku apsvērumu dēļ neviena uzvārdu neminēšu. Par visu šo sarunas tekstu zina deputāti A.Caunītis, A.Savickis, G.Pūcīte, izpilddirektore G.Švika un citi.


Šī ir vienkārši klaja un nekrietna atriebība, psiholoģiskais terors no M.Bogdana puses sakarā ar to, ka es viņam labi zināmai personai palūdzu, lai viņa vai nu uzlabo savu darbu un strādā labi, bez kļūdām, paviršībām, vai no 1.janvāra tā vairāk strādāt nevēlos (varētu palūgt profesionālu dokumentu sagatavotāju, lai sniedz atzinumu, kā tiek veikti darba pienākumi pēc amata apraksta, par kuru tiek maksāta alga 843 eiro? Esmu mutiski aizrādījusi vismaz 3-4 reizes šogad). Es savukārt veicu administrācijas darbinieku aptauju par viņu sūdzībām pret mani. Izrādās, neviens administrācijas darbinieks nav sūdzējies M.Bogdanam (protams, ne tiem, ar ko ikdienā man nav nekādas saskarsmes). Tad ir jautājums tikai viens - kādēļ tik nekrietni deputāts var apmelot administrācijas darbiniekus? Un cik ir šo administrācijas darbinieku, kuri pusotra mēneša laikā zvana un sūdzas tieši M.Bogdanam? Uz manu jautājumu, kuri vai kuras, arī viņam atbildes nebija. Deputāts uzsvēra, ka viņš strādā un ir ļoti aktīvs, jo, kad viņš kaut ko pastāsta kādam deputātam (tiek minēts konkrēts uzvārds) un pāris citiem deputātiem, viņi brīnās, kā viņš visu zina.


Jā, varbūt var strādāt arī tā. Es uzskatu, ka deputāti ir mūsu, iedzīvotāju, ievēlētas amatpersonas, kuri rūpējas par novada, iedzīvotāju attīstību un labklājību. Uzskatu, ka deputātiem jāstrādā cieši ar novada vadību, administrāciju, administrācijas darbiniekiem, iestāžu vadītajiem utt.


Jā, arī ir un tiek pieļautas kļūdas. Normāli ir tās atzīt (es to vienmēr daru), palīdzēt risināt. Vai tiešām visā pasaulē ir kāds cilvēks, kurš nekļūdās? Varbūt arī jāievēro nevainīguma prezumpcija un jāļauj atbildēt uz izvirzītajiem pārkāpumiem, jādod iespēja paskaidrot? Nevis stundas laikā cilvēks vienkārši “jānosit”, neminot nevienu konkrētu piemēru.


Būtu labi, ja deputāts M.Bogdans izdarītu Gulbenes novadā kaut simtdaļu no mana izdarītā septiņos gados. M.Bogdanam iesaku iepazīties ar Darba likuma 28.panta 2.daļu, 100.panta 5.daļu un mana Darba līguma 8.punkta 2.apakšpunktu, kā arī noskaidrot, ko nozīmē “bosings” vai mobings.


Kādēļ es rakstu par mūsu sarunu? Tādēļ, ka sarunā tika skarti vairāki deputāti, minot konkrētus uzvārdus no M.Bogdana puses, lai viņa naidkārā atriebība nepāriet lielos pazemojumos pie vērtēšanas, budžeta u.c. Jums visiem daru zināmu, ka pēc izveseļošanās vairs Gulbenē neatgriezīšos. M.Bogdanam un citiem nevajadzēs veltīt laiku, meklējot iemeslus, lai es uzrakstītu vienošanos. Vienošanās nebūs, jo nav jātērē pašvaldības līdzekļi. Es pati pēc izveseļošanās uzrakstīšu atlūgumu. Nekad neesmu turējusies ne pie viena "krēsla", un tā arī ir manu darbu panākumu atslēga - visu darīt no sirds, nedomājot par "krēslu"!


Pirmo reizi mūžā no visiem pārdzīvojumiem pēc M.Bogdana vizītes (29.11.2018.), mana pazemojuma 4.decembrī noģību un nokritu Gulbenes novada pašvaldības ēkas 2.stāvā ap pulksten deviņiem. Tika izsaukta ātrā palīdzība uz darbavietu. Veselu stundu mani ārstēja, uz vietas kabinetā liekot sistēmu... Vai tas ir normāli? Cilvēkam pats dārgākais ir veselība, ko ne par kādu naudu nevar nopirkt.

Lai precizētu M.Bogdana neskaitāmas reizes piesaukto lielo zvanīšanu un žēlošanos no administrācijas puses par mani, 5.decembrī aptaujāju kolēģus, ar ko ir bijusi dažāda saskarsme darba gaitās, vai viņi ir zvanījuši un par mani sūdzējušies M.Bogdanam: J.lgaviņu, G.Kalmani, D.Muktupāvelu, V.Karuzinu, G,Krūmiņu, G.Šviku, A.Caunīti, L.Gāgani, E.Silaunieci, V.Kravali, K.Daukstu, Ģ.Vildi, D.Lūkinu, M.Ubagu, G.Āboliņu, A.Rauzu, V.Apinīti, J.Barinski, L.Reinsoni, D.Krēsliņu, L.Sprudzāni, M.Lazdiņu, LGagaini, L.Afanasjevu, A.Šķēlu, I.Lukšu. Viņi teica, ka nav M.Bogdanam zvanījuši un par mani žēlojušies. Tad nu varbūt deputātiem M.Bogdans nosauks to administrācijas darbinieku vārdus, kuri pusotra mēneša laikā nemitīgi ir zvanījuši un žēlojušies, jo deputātam tomēr par saviem vārdiem ir jāatbild. Vai deputāts var apmelot administrācijas darbiniekus un sarunā pārliecināti tos piesaukt? Vai viens deputāts var nosaukt citus deputātus, kuri balsos pret mani ar milzīgu pārliecību?


Paldies domes priekšsēdētāja vietniekam A.Caunītim un īpaši izpilddirektorei G.Švikai, L.Reinsonei un A.Kļaviņai, manām darbiniecēm M.Vikai un Dž.Apsītei par morālo atbalstu un palīdzību man pēdējo darba dienu laikā! Tas bija ļoti, ļoti nepieciešams!


Godīgi visiem varu pateikt, ka esmu visu pēc vislabākās sirdsapziņas darījusi Gulbenes novada labā. Jau kopš 2012.gada deklarēju dzīvesvietu Gulbenes novadā (paldies A.Caunītim, kurš mani piedeklarēja savā mājā), lai par mani maksātie nodokļi paliktu Gulbenes novadā. Esmu saņēmusi par savu darbu n-tās Pateicības no Gulbenes novada pašvaldības un par darbu 2017.gadā Gulbenes novada tūrisma aģentūra tika atzīta par labāko Latvijā un es saņēmu galveno balvu tūrisma nominācijā “Labākais informācijas centra vadītājs Latvijā”. Man šo septiņu gadu laikā nav bijis neviena aizrādījuma par darbu un tā kvalitāti.


Šogad pirmo reizi septiņu gadu laikā aģentūrai ir budžeta pārtēriņš. Milzīgs paldies finanšu un grāmatvedības komandai, kura savilka visu reālo kopā, tas ir 4486,85 eiro. Šogad bija vienkārši nenormāla apjoma darba gads, bija jāatver centrs 1.septembrī, jo biju apsolījusi visiem ziedotājiem, VAS "Latvijas dzelzceļš" un citiem. Neņemot vērā divu dzelzceļa un vienas pašvaldības celtniecības brigādes darbu uzraudzību (milzīgs paldies J.Barinskim par palīdzību), augustā bija jānoorganizē četri valsts līmeņa pasākumi: muižnieku turnīrs (milzīgs paldies L.Reinsonei un A.Kļaviņai par palīdzību), "Bānīša kauss 2018 jeb Apsteidz tvaiku!", Bānīša svētki, izglītojošā un interaktīvā centra "Dzelzceļš un Tvaiks" atvēršana.


Te nu pie nenormālas darbu gūzmas tā ir sanācis, ka bija jāuzticas darbiniekam, kurš pavirši veica savus darba pienākumus. M.Bogdan, man tiešām ir augsti standarti un prasības pret darbiniekiem un pret sevi! Citādāk nav iespējams plānotos darbus izdarīt. Katram ir labi jāizdara savs darbs. Aģentūrā šogad bijām tikai divas darbinieces ar stāžu, jo divas darbinieces atradās bērna kopšanas atvaļinājumā, pārējie visi ir jauni darbinieki, tā ka slodze bija pieckārša, lai visu plānoto paveiktu pēc visaugstākās kvalitātes un Gulbenes novads izskanētu. Savukārt, ņemot vērā novadam piesaistīto finansējumu, varbūt man piedosiet šogad. Saprotu un atzīstu savu vainu pilnībā, kaut kur neizsekoju līdzi, kļūdījos.


Bet nekad neļaušu vienam nejaušam deputātam, kurš par savu lielāko aktivitāti uzskata pienest ziņas, tiranizēt mani un draudēt veselu stundu, apmelot administrācijas darbiniekus. Varbūt arī viņa pieminētos deputātus! Ko man var pārmest, es arī pati to zinu, tas ir mans nejaukais raksturs, reizēm nesavaldība, mana emocionalitāte, pārāk lielā atklātība, sava, kā M.Bogdans saka, subjektīvā viedokļa izteikšana un sava deguna bāšana, kur vajag un kur nevajag. Bet esmu pieradusi izcīnīt visu pati, tikai reizēm pāršauju pār strīpu. Tas nu taisnība.


Katram cilvēkam, pirms iznest galīgo spriedumu, dod iespēju paskaidrot, izteikties. Mani vienkārši "noraka" bez iespējas kaut ko paskaidrot, jo uz maniem uzdotajiem jautājumiem atbilde bija jau gatavs šī deputāta viedoklis. lzrādās, ka var arī tā. Es vienmēr visu cenšos atrisināt labestīgi. Bez sūdzībām, tiesām u.tml. Tādēļ arī pati pasaku, ka aizeju no darba labprātīgi, kad izveseļošos, bez kādas vienošanas u.tml.


Liels paldies visiem, kuri noticēja maniem sapņiem, kuri atbalstīja mani, kuri arī reizēm pateica skarbāku vārdu, kuri palīdzēja, kuri pamācīja, kuri palīdzēja risināt problēmas - visiem milzīgs paldies par sadarbību septiņu gadu garumā! Es savu misiju - strādāt Gulbenes novada labā - esmu beigusi. Lai Dievs dod man atgūt normālu veselību!Pievieno komentāru

Komentāri 200

Tabū

Šeit tiešām prasās pēc Bez Tabu, lai abi dabū trūkties pēc nopelniem.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.11 18:11

hhh

Un kas - bija jau BezTabu par deputāta skandālu. Un kas? Nekas. Tautai mazliet pašūmēties. Te tas pats. Tanta par personas datu publicēšanu bez tās piekrišanas var ieberzties piedzīvojumos. Sarunas sākumā tak nepabrīdināja, ka saruna tiks ierakstīta un publicēta. Deputāts savu runu būtu pabeidzis trīs minūtēs, nezaudējot ne grama no pusstundu garā iedvešanas seansa:)

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.11 18:54

Pārdomas.

Te ir redzams ka nav novada galvai Audzišam teikšanas,vai arī viņam vienalga.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.11 18:14

Ilze

Kovtuņenko ir labākaiis kas te ir bijis, bet Deputātiņi ir purvā un Jauna pauaudze.... Nākoša būs ..... visi zināt!

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.11 19:33

alūksnietis

Šitā no Jaunlaicenes (...). beidzot, saņem pēc " nopelniem" ! Viņa Alūksnē pamanījās apēst daudz izglītotu kultūras darbnieku, pār kuru līķiem rāpās uz augšu. Nu ir deguns pašai mēslos un jākrīt ģībonī kā agrāk noveda līdz infarktam citus. Arī Alūksnes muzeja iznīcināšanā pielietoja savas intrigas un galma spēlītes. Beidzot kāds apturēja varenajā skrējiemā. Dieva sods nāk lēni, bet labi.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.11 20:44

gulbenietis

alūksnieti, tev tāds malēnieša naids - neiedeva?

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.11 22:00

Gulbenietim

Tu gan esi pilnīgs muļķis.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.11 22:06

gulbenietis

Pilnīgs, tātad veselīgs! Ne tā kā kārnais, kompleksu māktais alūksnietis ar mazu argumentiņu.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.11 22:36

Smaciņš

Izklausās ka tu neesi garīgi vesels. Vai nu arī šī blondaa grēka vienīgais aizstāvis.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.11 23:06

gulbenietis sasmakušajam

Kurš te ir garīgi nevesels, nav jāpierāda! Domē tādi ir trīs apšaubāmas partijas pārstāvji. Koka rotaļlietas bērnībā, vienaudžu abižoti jaunībā u.t.t. Tagad, tikuši pie mīkstā mandāta, mēģina atriebt visai pasaulei savu sāpīti.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.11 23:45

I.K.

Paldies, A............Alūksnes muzejs ir vnk brīnišķīgs!!! Muzeja vadītāja D.Pelaka ir izcils cilvēks savā vietā! Super komanda. Aizej un apskaties, kāds ir mūsdienīgs muzejs!

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 09:15

alūksnietim=A..............

saprati?

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 09:18

Nabadziņi

Abi divi labie... Žēl, ka svarīgos jautājumos balsis var sarunāt... Kā lauku bābas arī veči... Un šī naivā puišeļu runāšana līdz ko runa par attiecībām, smieklīgi

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.11 22:52

....

Tur gan viens subjekts pat darbā dzer,bet to neviens gan neredz .No iepriekšējās darba vietas Rīgā tika atlaists.Nu tāds pļēgurs atvainojos ,kā domei par tādu nekas nav sakāms,!?jūs zinat par ko rakstu:)

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.11 23:01

Zaiga

Visa saruna tikai par attiecībām.Kā tirgus laukumă"viena tante teica".Nekā konkrēta par darbu,plăniem,kā labăk strădăt.Brīnos,ka vīrieśi nolaižas līdz klaću līmenim.Tas nav vadītāju līmenisŽēl...ka vēlējām šos deputātus.Nevienas konkrētas lietas...

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 11:10

Acs

Precīzi, Zaiga! Cilvēks aiziet no darba, tieši un netieši uzprasoties pēc tā vērtējuma, bet te vairums komentāru bla- bla par cilvēku PRIVĀTO dzīvi! Rodas iespaids, ka vairumam gulbeniešu galvenā interese ir bāzt savus ziņkārīgos degunus līdzcilvēku gultās. Varbūt tā vietā tomēr labāk pievēršamies svarīgākām interesēm, piemēram, mūsu nodokļu iztērējumam tūrisma lauciņā?

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 11:35

Uzacs

Gulbenietis gulbenietim gardākais gulbenietis! Intrigu karaļi novadā rullē visās jomās! Kuram no novada bosiem pietiks aknas, lai noliktu šos špicbukus pie vietas?

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 11:46

Labais

Neprecīzi! Cilvēkam nav "jāaiziet no darba, tieši un netieši uzprasoties pēc tā vērtējuma"! Ja cilvēks ir pārliecināts par sava darba kvalitāti, rezultātiem, neko nav savārījis, tad viņš nekur neiet!

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 19:03

?

Iveta K. jau nav to naudu piesavinājusi. Nav prasījusi prēmijas, bet nauda ir piesaistīta tūrisma izaugsmei. Viņa ir cīnītāja. Kāpēc vīrietis, kuram ir bijas attiecības ar Bērziņas kundzi, nāk tikai tagad izsaka pretenzijas pret Kovtuņenko, tikai tad, kad ir izveidojies starp viņām konflikts?Kāpēc Ivetai tiešām ir jāaiziet, kad viņa ir tik daudz izdarījusi. Vai tad tas ir taisnīgi?

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 11:51

Nellija

Komentārus izlasīju. Riebīgi! Kā klaiņojušu suņu bars metas virsū vajātam dzīvniekam, tā cilvēki (necilvēki) plosa I.Kovtuņenko. Nebija publikācijas, nebija dubļu.
Lai nu ko viņa izdarījusi vai nav izdarījusi Alūksnē, bet Gulbenē viņa izdarīja daudz!
Man visus šos gadus ir bijusi komunikācija ar Ivetu un es nevaru teikt neviena slikta vārda - laipna, atsaucīga, izpalīdzīga. Es esmu tikai tirgus puķu tante!
Bet ,,MILZĪGS PALDIES'' ,,Dzirkstelei" par iespēju publicēt anonīmus komentārus! Kaut cik sevi cienošs izdevums tomēr filtrē, lai šādas samazgas nenonāktu ,,ēterā". Ja būtu jāreģistrējas, tad droši vien vairāk par 20 komentāriem nebūtu!
Iveta, Gulbene nv tavas veselības un nervu vērta! Turies!

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 12:47

:)

Cilvēki dalās trīs lielās grupās - upuri, vajātāji un aizstāvji. Ikviens normāls cilvēks ir spējīgs iemācīties to filtrēt gan tekstos, gan ikdienas saskarsmē. Jūsu komentārs, piemēram, ir klasisks aizstāvja komentārs. Tāpēc nekad nepiekritīšu anonīmu komentāru aizliegšanai, jo tad nebūs nekā. Klusums. Lai arī tēma aktuāla un ir pat viedokļi. Visādi. Ir apzināti vai neapzināti radīti tekstuāli trokšņi. Bet ir. Paskaties Alūksniešu lapā - tur gandrīz nekā nav.Teēmas-ūdens. Komentāri- 0.1% no Dzirksteles. Kāpēc? Tāpēc, ka ir uzlikts filtrs, kas neļauj ieraudzīt kaut reizēm neglīto, bet patiesībai tuvinātāko publikas domu gaitu, noskaņojumu.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 14:19

:)

Jā, un naivs ir tas, kurš domā, ka Dzirksteles komentāri netiek cenzēti. Nevar noliegt, ka cenzori ir ar gana augstu IQ, jo netiek dzēsti komenti ar "ūdeni". Ja komentārā skartas dziļākas tēmas, un tas tiek izdzēsts, tad ziniet, ka esiet trāpījis kā ar āmuru pa galvu. Variet sev uzsist uz pleca:) ... un iemācieties to pašu domu izteikt smalkāk, caur puķēm.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 14:43

v

Vai kāds domā, ka gulbenieši attīrīsies, rakstot (gandrīz) anonīmus komentārus. Vai varbūt kļūs par augsta līmeņa intelektuāļiem?

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 19:00

Skaļumam

"Tāpēc nekad nepiekritīšu anonīmu komentāru aizliegšanai, jo tad nebūs nekā. Klusums."
BET ko tas dod šis skaļums? Ja anonīms komentētājs uzraksta no vairākiem nikiem- tiešam zemiskus uut. komentārus. Rezultāts- vieni dubļi. Vai tas pareizais ceļš pa kuru iet? Vai netiek audzināta paaudze, kura var "no***" aiz muguras?
Anonīmie komentāri internetā. Tiesībsarga birojs ir izpētījis, ka tiesvedība pret anonīmiem komentāriem Latvijā praktiski nav veikta, lai gan pastāv iespēja cīnīties pret savu tiesību aizskārumu arī tad, ja tas izdarīts anonīma komentāra veidā.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 19:46

:) tam anonīmajam V un Skaļumam.

Cilvēka sūtība nav ne kļūt šķīstam (tam ir klosteri), ne intelektuālam gigantam (ģenētika ir loterija). Anonimitāte ir tik pat universāla lieta kā gandrīz bezvērtīgie sērkociņi. Vai tāpēc tos aizliedz vai pārdod uzrādot tikai pasi. Pēc jūsu teorijas, ja gribam pilnīgu deanonimitāti, kontus būtu jāvar veidot tikai uzrādot personas apliecinošu dokumentu. Pēc Orvela 1984 neož? Vēlreiz saku - kam iekšas netur lasīt anonīmus komentus, lai lasa Kaķīša dzirnaviņas, kur kaķītis paņēma aizņēmumu, bet kad paprasīja atdot - uztaisīja vainīgu visu pasauli, tikai ne sevi:) Tādi nu mēs esam un tāds mūsu garīgais mantojums.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 20:34

:) tam V un Skaļumam

Vai publicējot anonīmus komentus pret anonīmu komentēšanu jūs neesat pretrunā paši pret savu pārliecību? :) Patīk tomēr izmanot šo iespēju? Tāpēc tā arī ir vērtība pati par sevi un to ir vērts saglabāt.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 20:47

Jurista Vārds

Anonimitāte veicina bezatbildību un grauj sabiedrības pamatus - cilvēku spēju savstarpēji uzticēties. Ne katrs anonīms interneta lietotājs to dara, bet anonīmā vide ĻAUJ to darīt un veicina anonimitātes ļaunprātīgu izmantošanu, it īpaši manipulēšanu ar sabiedrības viedokļiem. Par ko vajadzētu noteikt ļoti nopietnu kriminālatbildību, jo tas apdraud demokrātijas pamata - zinošas un informētas sabiedrības - pastāvēšanu.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.13 14:03

:) tam Jurista Vārdam

Panāc komentētāju reģistrēšanos tikai ar pases datiem! Būs jautri:)

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.15 20:02

X

... bet šķērdējusi gan pa šiem gadiem līdzekļus uz nebēdu!

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 12:56

Sarmīte

Ja nebūtu atbalsta novada domē, šī vadītāja nebūtu izdarījusi neko. Pati viņa to atzīst, ka atbalsts bija milzīgs, arī nodokļu maksātāju naudiņa tika patērēta uz nebēdu. Citreiz likās, ka novadā tūrismu vien attīsta. Bet visam ir savs laiks, visam reiz pienāk gals. Izskatās, ka atbalstītāji nepalīdzēs, laikam pašiem par saviem krēsliem jābaidās.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 13:36

oi

Citos novados šitā tūrisma štelle jau sen nolikta uz privātām sliedēm. Nu nav tā pelnoša. Būtu to naudu ielikuši bankā uz procentiem - vairāk būtu pa šo laiku ieņēmuši. Pelnošs ir tikai tas pasākums, kas ienes vairāk nekā, ja nauda gulētu bankā. Ar tūrismu novadā, baidos, ir pamatīgi mīnusi. Būtu labāk jaunos uzņēmējus saprātīgi dempingojuši.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 14:24

Jocīgie jūs tur.

Tak liela alga tika maksāta katru mēnesi, tas ir viņas algotais darbs, nesaprotu, par ko te viņu slavina,šobrīd, janvārī tūrisma jomā nav ko baudīt.par ko iet runa, smieklīgi, daudz izdarījusi.laimīgu taciņu.Tagad tādi laiki, neviens nevienam nav vajadzīgs

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 14:26

Tu

cilvēciņ, pats(ti) esi jocīgs(a). Sudrablapsu troļļi (2-3) jau kuro dienu klabina taustiņus pret I.K. ar putām uz lūpām. Viņiem nav citas izejas. Vai nu vai nu! Tuvojas demisija un skaudrā politiskā skuju taka. Pēc pāris gadiem viņi nevienam nebūs vajadzīgi. Prieks, ka Iveta, par kuru nefanoju, izrādījās ar iekšām.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 16:00

Es

Alkas pēc atzinības dvēseli spiež.Mēs visi strādājam.Bez darba .jau nav nekā.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 15:36

Viedi vārdi! Patiesībā mēs, gulbenieši, esam lieli malači. Visi tie, kuri apgalvo, ka pie viņiem nekas šāds nenotiek ir vai nu vientieši, vai arī meļi un liekuļi.

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 16:41

liga

iveta atziisties godiiigi cik nopelniji aluksne un gulbene godigi stradajot iznakums izradas viens

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 20:51

Laila

Esmu neizpratnē par deputāta psiholoģisko vardarbību pret I.K. Un ja šādu rīcību vēl atbalsta N.Audziša kungs, tad man nav saprotams, ko esam ievēlējuši. Pateikt, ka tas nav profesionāli, ētiski u.t.t, ir nepateikt neko. Ļ.cien., Audziša kungs, kādēļ Jūs esat šokā, par šī ieraksta publiskošanu, vai ar to man kā vēlētājai ir jāsaprot, ka atbalstat šādas metodes risinot darba nesaskaņas starp divām publiskām personām? Vai tiešām nepieņemsiet nekādus mērus un paiesiet malā it kā Jūs tas neskar, nebūs pat ētikas komisijas sēdes? Nedomāju, ka aizkadrā nav apspriesta I.K. darbība, pārāk daudz tika piesaukti arī citu deputātu vārdi un viedokļi. Katrā darbā ir nesaskaņas, viedokļu nesakritības, ētiskas un neētiskas rīcības, darbības un bezdarbības, un tās ir jārisina likumā noteiktā kārtībā. Njā, politikas virtuve ir skarba un netīra....., vai varbūt tomēr šķietamā vara parāda cilvēka īsto seju, ......źēl!

pirms 5 mēnešiem, 2019.01.12 21:22

Vietējās ziņas