Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izdala četras tonnas putraimu

Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes rajona komitejas izpilddirektors Sīmanis Homčenko informē, ka līdz pagājušā gada beigām 671 maznodrošinātajai personai izdalītas 4 tonnas putraimu. Šogad maznodrošināto personu ir par 116 vairāk. Kopumā 787 cilvēki.

"Gada sākumā aptaujājām rajona pašvaldības, lai precizētu maznodrošināto personu skaitu, un informāciju nosūtījām uz Rīgu. Janvārī notiks konkurss organizācijām, kas šogad nodarbosies ar pārtikas paku izdali maznodrošinātajiem," stāsta S.Homčenko.

 

Paredzēts, ka maznodrošinātie saņems 2,8 kilogramu pārtikas paku. Tajā būs puskilograms auzu pārslu un cēlgraudu, kilograms makaronu, 400 grami miltu un vājpiena pulvera.

 

S.Homčenko stāsta, ka šogad tāpat kā pērn notiks deviņas donoru dienas - četras Gulbenē, trīs Rankā un divas Lejasciemā. Par bezatlīdzības donoru kustības organizēšanu rajonā Gulbenes rajona komiteja pagājušā gada 19.decembrī saņēmusi Rēzeknes Asinsdonoru centra Pateicības rakstu.

 

''Savu darbu turpināsim arī krīzes apstākļos. Darbosies humāno preču apmaiņas punkts un medicīnas istaba, izsniegsim tehniskos palīglīdzekļus un tamlīdzīgi. Iespējams, ka notiks neliela pienākumu pārdale," piebilst S.Homčenko.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas