Izdemolē pieturvietu 6

Gulbeniešus nepatīkami pārsteidzis autobusa pieturvietas vizuālais izskats O.Kalpaka ielā blakus tirdzniecības vietai "Rankas sieri". Pagaidām nenoskaidrotas personas sākušas demolēt pieturvietu aptuveni pirms mēneša.

Sākumā tika nedaudz iedauzīti nojumes stikli, bet pagājušajā nedēļā stikli bija jau sadauzīti sīkās drumslās un tikai apbrīnojamā kārtā tie vēl nebija izbiruši. Vakar sasistie stikli bija demontēti, taču jauni vēl ielikti nebija.


Gulbenes pilsētas pārvaldes sabiedriskās kārtības sargs Mārtiņš Didrihsons-Linards-Nuka "Dzirkstelei" saka, ka ir izdevies konstatēt huligāniskā nodarījuma aptuveno laiku, taču vainīgie pagaidām nav zināmi. Pašvaldībai nodarītais materiālais zaudējums tiek aprēķināts. Pieturvietas sakārtošana notiek par pašvaldības līdzekļiem.


"Gulbenē, par laimi, demolēšana nav raksturīga. Ir atsevišķi gadījumi. Iedzīvotājiem, kuri kaut ko ir redzējuši vai dzirdējuši par šo konkrēto gadījumi vai citiem līdzīgiem gadījumiem, nevajadzētu klusēt, ir jāziņo policijai un pilsētas pārvaldei," uzskata sabiedriskās kārtības sargs.


Līdzīgi Gulbenē jau pirms kāda laika tika sabojāta autobusa pieturvieta Gulbenes autoostā.

 

M.Didrihsons-Linards-Nuka atgādina, ka Gulbenē daudzviet ir videonovērošanas kameras, kas palīdz sekot kārtībai un atpazīt huligānus. Tomēr daudz vairāk par tehnisko progresu šajā jomā var palīdzēt iedzīvotāji paši, pirmkārt, savās ģimenēs bērniem mācot saudzēt un cienīt sakopto pilsētu, otrkārt, izrādot neiecietību pret huligāniem par sabiedrībai nepieņemamu uzvedību.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

g....ulce

Ja jaunieši neapzinās ko dara,tas viņus no atbildības neatbrīvo.Tādas ir audzināšanas sekas,kad visu drīkst un par to nekas nav.

pirms 8 gadiem, 2012.07.04 09:50

333

Ja, un nesen tika ielikti stikli. Kretinu demzel mazak nepaliek.

pirms 8 gadiem, 2012.07.03 22:07

doh

Jā, un dažs vēl saka, ka Gulbenē vandalisma nav.

pirms 8 gadiem, 2012.07.03 22:01

urbis

Pieturas demolē visur un daudz. Pabrauciet pa novadu- gandrīz visām pieturām ir kāds pielicis "roku", piem., Velēnā abās ceļa pusēs ir izdemolētas pieturas. Esmu redzējis stiklu vietā smalku metāla sietu, varbūt tā kaut ko var pasargāt, stikli pieturvietā tikai provocē jaunuļus parādīt stulbu drosmi.

pirms 8 gadiem, 2012.07.03 20:13

Jānis

\Vai kā vajadzētu sodīt šos vandāļus, lai atcerētos visu turpmāko dzīvi.

pirms 8 gadiem, 2012.07.03 19:09

Vietējās ziņas