Izkapts kāti, karotes un norādes

Druvienas pagasta attīstības biedrība "Pērļu zvejnieki" jūlijā un augustā aicina pieteikties interesentus, kas vēlas apgūt izkapts kātu izgatavošanu un uzzināt, kā pareizi iesiet izkapti , kā izgrebt koka karotes vai izgatavot savai mājai skaistu un unikālu mājas vārda norādi.

Mācības notiks Druvienas pagasta "Kļaviņos" - skaistā un latviskā lauku sētā, kur savā praktiskajā pieredzē dalīsies amatnieks Viesturs Kļaviņš.

 

"Div' pļaviņas es nopļāvu" saucas projekts, kas ne tikai ļaus ģimenēm interesanti un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, bet arī apgūt koka izstrādājumu izgatavošanas iemaņas un prasmes. Mācības notiks divās grupās vienu dienu nedēļā - sestdienā. Nodarbību pirmajai grupai jāpiesakās līdz 30.jūnijam, bet otrajai grupai - līdz 21.jūlijam, zvanot pa tālruni 29330985.

 

Šīs ieceres vadītāja Ineta Mača informē, ka pirmās grupas dalībnieki uz nodarbībām tiks gaidīti 2., 9. un 16.jūlijā, bet otrās grupas - 23, 30.jūlijā un 6.augustā.

 

Nodarbības būs bez maksas, bet pāris lati dienā no personas tiks izlietoti kopīgas maltītes pagatavošanai un izejmateriālu iegādei.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas