Izklaidēties var dažādi

Rankas pagasta jauniešiem ir vēlme aktīvi darboties, turklāt viņiem tas labi padodas. Par to liecina arī interesantie Jauniešu dienas pasākumi.

Jauniešu dienas organizatore, Rankas pašvaldības plānotāja Jana Keibeniece stāsta, ka viņa vēlējusies noorganizēt pasākumu, kādā viņa pati gribētu piedalīties.

 

"Pati esmu jauna un gribu arī citus jauniešus iesaistīt dažādās aktivitātēs. Es gribu jauniešiem pierādīt, ka izklaidēties var dažādi. Ir svarīgi ieinteresēt jauniešus un radīt viņos vēlmi pašiem darboties tālāk. Mēs varam izveidot biedrību, rakstīt projektus un aktīvi darboties arī turpmāk," saka J.Keibeniece.

 

 

Jauniešu dienā Rankas pagasta jaunieši un bērni varēja iesaistīties dažādās aktivitātēs. Jaunieši varēja spēlēt peintbolu, izmēģināt spēkus ekstrēmajā velomaršutā, pusaudži varēja piedalīties apslēpto dārgumu meklēšanā, bet paši mazākie bērni tikās ar pasaku varoņiem, zīmēja un spēlēja spēles.

 

"Velomaršrutu veidojām līdzīgu kā skrējiens pēc miljona. Taču mūsu pašu versijā "Rankas brašuļi". Dalībniekiem bija jāveic apmēram 20 kilometrus garš maršruts ar astoņiem pieturpunktiem. Tā bija sava veida orientēšanās ar dažādiem uzdevumiem. Dalībniekiem, piemēram, bija jānolaižas pār aizu, jāvelk sevi ar visu riteni pāri upei pa trosi, jābrauc ar katamarāniem un jāveic dažādi citi uzdevumi. Šajā atrakcijā uzvarēja puiši no Smiltenes. Arī pusaudži, dodoties dārgumu lādes meklējumos, veica dažādus uzdevumus. Ikviens Jauniešu dienas pasākuma apmeklētājs bija apmierināts ar dažādajām aktivitātēm visu dienu. Tagad jaunieši jau gaida nākamos pasākumus. Protams, mums ir arī dažādi plāni. Nākamvasar, piemēram, varētu mēģināt sarīkot Rankā nometni, uz kuru aicināt jauniešus no visas Latvijas," stāsta J.Keibeniece.

 

Jauniešu dienas pasākuma organizēšanā rancēniešiem atbalstu sniedza aktīvā tūrisma centrs "Eži" no Valmieras, Gulbenes jaunsargi, jauniešu centrs "Bāze", daudz palīdzēja arī Daukstu pagasta jauniešu biedrība "Vienmēr kopā".

 

"Liels paldies jāsaka arī Daukstu un Rankas pašvaldībai, kā arī rajona padomei par atbalstu pasākuma rīkošanā. Prieks, ka man bija ļoti aktīvi palīgi Aiga un Arta Vajevskas, Sabīne Kamša un Mārtiņš Tonnis. Esmu pateicīga ikvienam, kas iesaistījās pasākuma organizēšanā," saka J.Keibeniece.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas