Izlīdzina un sakārto Jaunās ielas teritoriju 8

Atsaucoties uz “Dzirkstelē” publicēto ziņu “Pie Jaunās ielas izlīdzina bedres”, zemes īpašnieks Oļegs Mednis informē, ka ielas malā savestās smilšu kravas jau izlīdzinātas. Viņš arī norāda, ka gan smilšu pievešana, gan to izlīdzināšana bedrēs bijusi saskaņota ar Gulbenes pilsētas pārvaldi.

“Ar pilsētas pārvaldnieku Gintu Āboliņu izstaigājām teritoriju un pārrunājām, kā vajadzētu rīkoties, lai beidzot šo vietu sakārtotu un varētu arī appļaut. Tur ir vairāk nekā hektāru liela zemes platība, turklāt visa zeme nav mans īpašums. Tieši pašvaldībai piederošajā zemē bija milzīga bedre, kurā iedzīvotāji izveidoja atkritumu izgāztuvi. Tāpēc bija nepieciešama vienošanās ar pilsētas pārvaldi, lai zemi un smilti, kas ceļu darbos palikusi nevajadzīga, varētu lietot šim mērķim,” skaidro O.Mednis.


Smilšu izlīdzināšana tika veikta ar O.Medņa finansējumu, kas ir apmēram 1000 eiro. Turklāt viņš apņēmies turpmāk appļaut šo teritoriju.

“Tagad pievestās smilšu kravas ir izlīdzinātas, bet vēl vajadzētu apmēram tikpat lielu smilšu daudzumu. Lielajā bedrē vēl apmēram 20 centimetru kārta vajadzīga, lai tā būtu aizpildīta. Tā kā par smilšu izlīdzināšanu bija jāsamaksā prāva summa, to pievešanu nevar uzskatīt par pilsētas pārvaldes dāvanu man. Manuprāt, tas ir ieguvums gan pilsētai, gan tās iedzīvotājiem,” uzskata O.Mednis.

Viņš uzsver, ka tiek veidota Jaunā iela, tāpēc ir svarīgi sakārtot šo teritoriju, lai gulbenieši var tur iet bez bažām arī rudens lietavās. Iela tika uzbūvēta apmēram pirms desmit gadiem, bet tad, labojot siltumtrasi un ierīkojot elektrības transformatoru, teritorija tika sarakņāta. O.Mednis atzīst, ka apkārtējo māju iedzīvotāji, kuri uztraucās par smilšu kravu pievešanu, tagad var būt apmierināti. Turklāt teritorija nav kļuvusi augstāka, tāpēc neietekmēs iespējamo māju pagrabu applūšanu.

G.Āboliņš e-pastā komentē, ka “Medņa kungam nav dots saskaņojums par smilšu pievešanu/izlīdzināšanu pašvaldības teritorijā”. Viņš uzsver, ka pašvaldība nav zemes īpašniece Jaunajā ielā 3, kur zemes īpašnieks veica grunts pievešanas un izlīdzināšanas darbus. Acīmredzot pilsētas pārvaldes vadītājs nevēlas komentēt situāciju un paliek pie sākotnējās informācijas, kādu sniedza, kad tika gatavota ziņa pēc lasītājas ierosinājuma, - tā nav pašvaldības zeme, tāpēc tai par to nav jāatbild.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka tikai pēc Madonas reģionālās vides pārvaldes inspektora ierašanās zināmu skaidrību gūt izdevās apkārtējo māju iedzīvotājiem, kuri sūdzējās ne tikai redakcijā un būvvaldē, bet arī Madonas reģionālajā vides pārvaldē. Diemžēl joprojām nav saprotams, kā notikušo vērtē Gulbenes pilsētas pārvalde.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Jurists

Izskatās, ka viens no šiem diviem kungiem būs kārtīgi samelojies. Pēc visa spriežot, O.Medņa kungam būs taisnība. Ja pilsētas pārvaldes vadītājs nevēlas komentēt situāciju, tad te viss ir skaidrs. Un vēl, G.Āboliņš nav privātbodes vadītājs, bet gan pārstāv un vada pilsētas pārvaldi. Tātad viņam būtu jāsniedz jebkura informācija un jāskaidro to.

pirms 3 gadiem, 2018.08.02 10:22

taisnība

Ja māk sagrābties īpašumus, tad jāmāk arī apkopt tos! Pietiks gozēties saulē- pacel pēcpusi un sakārto savu īpašumu Skokas ielā( kulinārijas ēka un apkārtne jau izskatās pēc grausta)

pirms 3 gadiem, 2018.08.02 20:14

vērotājs

Piekrītu, ka kāds samelojies un šoreiz tas ir Oļegs.M. Dzirksteles raksta autoram laikam nav bijis laika iepazīties ar O.M. īpašuma robežām. Bedre un visa Oļegam piederošā pļava jau gadiem aizaugusi ar zālāju un krūmiem. Beidzot saņēmās un ko palīdzina. Vēl foršāk būtu, ja sakoptu kungs arī Skolas ielas kulinārijas fasādi. Uz priekšu Oļeg!

pirms 3 gadiem, 2018.08.02 15:09

Advokāts

Brīnums ir noticis. Uzņēmējs apņēmās appļaut savu teritoriju! Ordenis Medņa kungam!

pirms 3 gadiem, 2018.08.02 16:03

vērotājs

Ha,ha ...viņš pats gan jau ka tā arī domā... briesmīgu pakalpojumu izdarījis iedzīvotājiem...!

pirms 3 gadiem, 2018.08.02 21:37

SATRAUKTS ESMU

GAIDU RIMI UZ ŠĪS PĻAVAS, JA NĒ TAD PAMETU GULBENI. ŠEIT NAV KUR IEPIRKTIES, 2 MAZĀS MAXIMAS UN BETU VARĒTU JAU TAGAD SLĒGT CIET. TUR BEZ MAIZES, PIENA, GAĻAS NEKĀ CITA NAV!

pirms 3 gadiem, 2018.08.03 21:21

ir

Ir noticis brīnums, beidzot Jaunā iela ir iela ! Kādu laiku atpakaļ( šajā pat portālā) tā bija nosaukta gandrīz par gājēju taku, kuru nevajag uzturēt tā, lai cilvēki normāli pa to varētu pārvietoties.

pirms 3 gadiem, 2018.08.03 22:12

?

Lūdzu kāds apgaismojiet, kur atrodas tā Jaunā iela?

pirms 3 gadiem, 2018.08.05 22:33

Vietējās ziņas