Izmaiņas Vidzemes TV apraidē

No šā gada 1. janvāra Vidzemes TV sagatavotās ikdienas ziņas un tematiskos raidījumus skatītāji turpmāk varēs redzēt tikai kanālā Re:TV. No 1. janvāra tiek pārtraukta reģionālo televīziju pārraide jeb reģionālie logi LTV7 kanālā. Par to informē Vidzemes TV  Reklāmas nodaļas vadītāja Aiva Logina.

Viņa stāsta, ka līdz ar kanāla Re:TV ieiešanu bezmaksas virszemes televīzijas apraidē, tie skatītāji, kuri līdz šim Vidzemes TV programmu skatījās LTV7 kanālā, tagad varēs to redzēt kanālā Re:TV katru darba dienu pulksten 21.00 un sestdienās pulksten 19.30. "Paralēli Re:TV kanāls ar Vidzemes TV sagatavoto programmu arī turpmāk būs pieejams Lattelecom Interaktīvās TV skatītājiem pamata pakā, kā arī vairākās kabeļtelevīzijās Latvijā," piebilst Vidzemes TV  Reklāmas nodaļas vadītāja.


Jau ziņots, ka skatītājiem, kuri izmanto bezmaksas televīzijas iespējas, ir jāpārstartē dekoderi un jāveic automātiskā programmu meklēšana, lai uztvertu trīs jaunos bezmaksas virszemes televīzijas kanālus, tajā skaitā Re:TV.


"Līdz ar šīm izmaiņām Vidzemes TV ir pārgājusi uz vienotu un skatītājiem ērtāku apraides platformu, jo ikdienā sagatavotais informatīvais raidījums „Vidzemes ziņas” un tematiskie raidījumi tagad būs redzami tikai Re:TV kanāla ietvaros visā Latvijā nemainīgā laikā," norāda  A.Logina.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas